Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetőségem nyílt arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem nyílt arra, hogy párkapcsolatot kezdjek, de parázok. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Soha nemvolt még barátom, de mostan lehetőségem nyílt erre, de parázok ettől, hogy valamit elcseszek vagy valami. Soha nemcsókolóztam, ami szerintem rendben van, de amikor erre is lehetőségem nyílik beparázok és automatikusan elhúzom a fejemet. Mit tehetnék hogy ne féljek ennyire ? Esetleg tanácsot tudtok írni? Járt valaki ugyanebben a helyzetben ? (Bocsánat a helyesírás miatt)

2017. júl. 27. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felni fogsz, akkor nem is lesz soha parkapcsolatod, se csokod. Szedd szepen ossze magad, es ha tenyleg szereted meg el tudnal kepzelni vele egy kapcsolatot, akkor menjen!
2017. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 banánerdő válasza:
Beszéld meg vele. Ha tényleg szeret meg fogja érteni,és segít majd, hogy jobban kezeld a helyzetet. Mond el neki amit most leírtál nékünk.
2017. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Segítet nekem. :)
2017. júl. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!