Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől ribinek tartanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribinek tartanátok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és még szűz. Nem igazán volt eddig párkapcsolatom és szeretném végre elveszíteni a szüzességemet. Van is rá jelentkező több is, de mindegyikük csak szexet szeretne. Szerintetek gáz, ha így veszíteném el?

2017. okt. 1. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak szexre mész... (egy éjszakás kaland)


Nagyon nagyon gáz...

2017. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ne feküdj össze valakivel csak azért hogy elveszítsd
2017. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Attól nem lesz senki jobb vagy rosszabb ember hogy vannak egyéjszakás kalandjai. Csak legyen vele tisztában mindkét fél hogy egy éjszaka és ennyi.
2017. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Várd meg az igazi szerelmet, az a legnagyszerűbb dolog a világon. Egy kincsed van, ne tékozold el, mert sok szenvedés okozol magadnak.
2017. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem velem feküdnél le akkor igen.
2017. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is jobban szeretném párkapcsolatban elveszíteni, de momentán nincs kivel és szeretnék már szexelni valakivel. Tudom, hogy ezt sokan elítélik, meg a legtöbben azt tanácsolják, hogy várjak az igazira, meg hogy jó ha az elsőnél van érzelem is, de ha ez csak 25 éves koromba jön meg, vagy még később, akkor várjak addig? Megérné egyáltalán?
2017. okt. 1. 14:47
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Valaki annak tart, valaki nem.

Mit számít, ha jól érzed magad attól amit csinálsz?

2017. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Megérné igen. Lehet, hogy egy életre elveszi a kedved a szextől egy szerencsétlen kezdetű dolog, mert szerelem nélkül nem jó. A férfi részéről sem, akkor neki is csak egy szükséglet kielégítése, mint a vizelés, székelés. De ő tovább lép, te pedig egy teherként viszed magaddal ezt az élményt. A szerelem jön, váratlanul, mint a villám, ne félj, és tudd kivárni.
2017. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Most mondjam azt hogy azok az ismerőseim akik nem bulizgatnak, sok még mindig szűz és nászéjszakán akarják elveszíteni, illetve van pár akik buliznak és csak párkapcsolatban volt együt valkivel
2017. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%
Figyelj, én fiú vagyok, de én speciel senkit nem ítélek el. Szerintem ha szeretnél szexelni, akkor szexelj, mert az csak rosszabb lesz, ha elnyomod a vágyaid. Ha nincs lehetőséged párkapcsolatra, akkor egy éjszakás kalandok is lehetnek szerintem nyugodtan. Próbáld ki milyen és ha bejön, akkor csináld nyugodtan és ne verd nagy dobra, meg ügyelj a védekezésre. Az, hogy most ez ribis, ne érdekeljen. Ma a lányok 2/3 ribi, a férfiaknak a 2/3-a meg hímringyó. Lehet ezt tagadna, teljesen felesleges, szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki szexelni akar, de mondjuk párkapcsolatot nem akar, vagy nem jön össze. Még fiatal vagy, most éld ki magad, amíg nem lesz tartós kapcsolatod, mert ha már férjnél leszel és akkor jössz rá, hogy basszus nem éltem ki magam és elkezdesz félrekúrni, az már tényleg nem lesz szép.
2017. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!