Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha egy jelmezes rendezvényre...

Ha egy jelmezes rendezvényre valaki sokat mutató öltözetű karaktert választ, azt ti ribinek tartanátok?

Figyelt kérdés

A jelmezem a következő Mondoconra készülne (ha valaki ismeri)

Sokan beöltöznek, akik látogatják ezt a rendezvényt. Nagyon jó a hangulat, fel lehet egy kicsit szabadulni a "felnőttesdiből" Sok gyönyörű jelmez születik, néha nem győzök bámulni jobbra-balra, hogy milyen szép alkotások vannak. Én nem tudok profi jelmezt csinálni, de nagyon büszke vagyok az eddigiekre. Ennyit a rendezvényről.


Most választottam először olyan karaktert, aminek sokat mutat az öltözéke. Úgy voltam vele, hogy sokat mutató ruha és sokat mutató jelmez nem ugyanaz. A ruhám engem tükröz, de a jelmezem nem. Aki betörőnek öltözik farsangkor, az sem megy aznap este betörni. Szóval én így gondoltam, de sokaktól kaptam azt a véleményt, hogy válasszak mást, mert k*rvának fognak nézni. Ezért írtam ki a kérdést, szerintetek is válasszak mást?


2017. aug. 1. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen nem számítana, de amilyen prűd társadalomban élünk... lám, te is "ribinek" nevezted, ami a pénzért kapható nőt jelenti, és NEM a szabados viselkedésű nőt.
2017. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a karakterről van szó. A mellét két kagyló fedi, olyan, mintha egy pánt nélküli bikini felsőt hordana.

2017. aug. 1. 23:29
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Mi a probléma itt?

Utcán ne mászkálj ezzel, mert nagyon megbámulnak.

2017. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
a kész jelmezt nem látom, sem hogy te hogy nézel ki benne, de mondoconon sokkal durvábbat is lehet látni. Én egy éppen segg fölé érő takarítónő jelmezbe mentem, iszonyat ribis volt mindenki szerint, de azért senki nem akart lebeszélni róla. A mondocon nem farsang. A mondocon ilyen
2017. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mondoconon szerintem nem durva :) Egy farsangi bálban talán az lenne, de ilyen helyen nem hiszem.


Küldj képet majd mindenképpen magadról! :D

2017. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert itt megvan a "testmutogatásnak" a funkciója.
2017. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el csinálni a jelmezt. Eddig vaciláltam, de úgy döntöttem belevágok :)
2017. aug. 2. 12:43
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Majd mutasd be, ha kész!
2017. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül belefér, csak jól csináld meg a rögzítését, nem hiszem, hogy jól mutatna ha leesne, bár lehet van akik élveznék a látványt. :)
2017. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik esik le, az tényleg ciki :-)
2017. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!