Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem sikerul tultenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem sikerul tultenni magam a baratomon?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja minen ok nelkul azt kerte hogy maradjunk baratok. (Persze azota nem beszeltunk nem keres) Tudom hogy nincs neki mas.. Nem tudom miert es borzasztoan ki borultam nem akartam elni nekem o jelentette/jelenti a vilagot o az en igazi lelki parom.

Nagyon hianyzik

Nem tudom mit kene tennem aki megmondja nekem az egy kiraly ember.

(18/l 19/f)


2017. szept. 29. 21:11
 1/1 Helper23_ válasza:

Szia! :)

Ne aggódj ez a lényeg. Rengeteg fiú van a világon és az egyik úgy is tied lesz! :) (Azért mondom, hogy az egyik, mert ha csak egy lesz az életed végéig az a jó!)

Ha gondolsz rá / próbálod, sose fogod elfelejteni. Tegyél úgy, mintha ő nem létezne és sose létezett volna. Ez a legjobb megoldás.

Ha csak ok nélkül elhagyott téged az nem érdemel meg.

Tudom, hogy ez nehéz neked, de én csak azt tudom mondani mivel nem ismerlek, hogy ne csinálj semmi rosszat. Egy kapcsolat nem ér annyit, hogy tönkre tedd magad és károkat okozz saját magadban.

Az a fiú nem tudja, hogy mit veszített ha ennyire aggódik érted.

------------

Összegezve annyit tegyél, hogy felejtsd el (még ha azt is gondolod, hogy nem tudod.), nem érdemel meg téged.

......

Ha bármi kérdésed lenne privát üzenetbe tedd meg.

Biztos, hogy szerencsés lesz, de mindig csak azokért aggódj akik érted is aggódnak.

Szia! :)

H23_

2017. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!