Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy az előző barátomon csak egy új fiú mellett tudom teljesen túltenni magam?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk, elég kemény időszak volt. Súlyos depresszión estem át, szakemberhez is jártam, ezenkívül teljesen ellöktem magamtól a barátaim 95%-át, nem jártam be az egyetemre, felmondtam a munkahelyemen, csak itthon feküdtem és sírtam, marcangoltam önmagam. Nem érdekelt a jövőm, teljesen kilátástalan volt minden. Körülbelül 1 hónapja kezdem azt érezni, hogy jól vagyok, dolgozom, tanulok. Már nem szeretem, nem is szeretnék visszamenni hozzá, ha térden állva könyörögne sem, viszont még mindig nagyon fáj, sokat gondolok rá. Már nem érzem azt, hogy soha nem tudnék szeretni mást, bár a bizalommal még nyilván lennének nehézségeim. Elképzelhető, hogy csak akkor fog teljesen elmúlni, csak akkor nem fog már fájni, csak akkor nem fogok már rá gondolni minden nap pár percet, mikor lesz valaki más, akit szeretek, aki mellettem van, boldoggá tesz?
2015. jan. 3. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, sőt biztos.
2015. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen típus vagyok, nagyon nehezen lépek túl, van ilyen. Ezek szerint te is közénk tartozol. Remélem, találsz magad mellé valakit helyette.


23/F

2015. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy Vavyan Fable regény vázlata.
2015. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
add ki magadból, idővel majd elmúlik, bár ez nagyon durva
2015. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Úgy érzem, most jót tenne egy kapcsolat, és nem azért, hogy teljesen elfelejtsem, hanem mert hiányzik a törődés, szeretet, egy boldog, őszinte kapcsolat.

2015. jan. 3. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, de attól kéne a törődés, akitől korábban is, s tőle valszeg már nem kapom meg. :(
2015. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is így volt egy ideig. El nem tudtam képzelni, hogy valaha fogok majd mást szeretni, vagy egyáltalán vonzódni akárki máshoz. A durvább időszakaimban mindenkit, még az utcán járó-kelő embereket is hozzá hasonlítottam, borzasztó volt. Most már szerencsésebb helyzetben vagyok. Tudom, hogy mit akarok, tudom, hogy mást akarok, hogy nem őt akarom, mert nincs rá szükségem. Ettől viszont még borzasztóan fáj, amit velem tett, és sokat gondolok a múlt, boldog időkre, meg hogy mi lehet vele azóta. Ettől szeretnék szabadulni.
2015. jan. 3. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én vmennyiből még örülnék is, ha vmi olyat tett volna, mert akkor legalább haragudnék rá, s teljesen kiábrándulnék belőle, de nem volt semmi ilyen.
2015. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉN úgy lettem boldogabb az előző kapcsolatom után, hogy újra ismerkedtem, találtam valakit akibe beleszerettem, nem hittem volna hogy sikerülni fog ilyen könnyen megszeretnem mást, de azóta boldog vagyok ismét.
2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!