Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam az ex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az ex barátomon?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves lány vagyok,több mint 3 évig voltam együtt a párommal,ez volt életem első nagy szerelme,de kb 1 évvel ezelőtt vége lett,én szakítottam vele mert a kapcsolat egy unalmas,monoton dolog volt,már nem voltam vele boldog és megjelent egy másik srác,aranyos,kedves,figyelmes,élettel teli,humoros stb.Megvan benne minden amire vágytam,együtt vagyunk,szeretem és boldog vagyok vele,de valahogy mégsem tudom elfelejteni a volt barátomat,szoktunk skypeolni,facebookon írogatni,és 1-2 havonta találkozni is.Nem bírtam ki hogy ne keressem.Ti mit javasoltok?

2016. szept. 29. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül kérdezem, hogy minden pasit ott fogsz hagyni, akivel egy idő után nem leszel boldog? Az a boldogság amire te gondolsz, egy idő után egy nagyon erős ragaszkodássá alakul át.

Érdemes azon elgondolkodni, hogy mi a boldogság? Sokszor csak azután látják meg valakiben/valamiben az értéket, miután elveszítik.

Ha csak a plusz érzelmi töltetet érted boldogság alatt, és ezt keresed, akkor csak rövidtávú kapcsolatokban érdemes gondolkodnod.

2016. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!