Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a 14 éves lányotok azzal jönne elő, hogy a barátjánál szeretne aludni hétvégén?

Figyelt kérdés
8kmre lakik tőlünk ezért csak iskolában találkoznak és szeretnének egy hétvégét együtt tölteni. Mikor kérdezte nemet mondtam, erre rávágta hogy 14 évesen nem szexelni akarnak, azzal még rá érnek, csak együtt szeretnék tölteni az időt.. két hete megy a durca, alig szól hozzám. Szerintetek? 36N
2017. szept. 26. 09:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oktoberben lesz egy eve hogy egyutt vannak, es rendes srac, a lanyom pedig nem olyan hogy barkivel osszejonne, vagy egyaltalan szoba allna.
2017. szept. 26. 14:16
 12/22 anonim ***** válasza:
s://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__8880958-gaz-lenne-14-evesen-tobbi-lent xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lebuktak xD
2017. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2017. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

8km semmi. Biciklivel szinte meg se érezni, de akár még legyalogolni is lehet (jó oda-vissza azért sok) De tömegközlekedéssel megint nem sok idő.

A lányod meg éretlen ha 1: emiatt hisztizik, 2: a kapcsolatuk csak az iskolában létezik (a messengert azért ne vegyük már együtt töltött időnek)


14/L

2017. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és anyuvak ugyancsak a napokba veszekedtünk miatta. De ha nem hát nem. El kell fogadni
2017. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én megengedném, miért ne?
2017. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utóirat, én 18 vagyok, de én is bedurciznék ^^
2017. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat csetelnek a fiatalok és videohíváson is beszélnek sokat, viszont volt olyan hogy a fiú nyáron átjött délután satöbbi, csak most suli időben ez nem igazán megoldható, ezért találták ki ezt...nem mondanám csakis iskola kapcsolatnak, és büszke vagyok rájuk hogy ilyen fiatalon ennyire komolyan veszik egymást és 1 éve tart ez a dolog.
2017. szept. 26. 15:37
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezt tuti nem az anyuka írja. Nincs olyan anyuka aki büszke lenne arra, hogy a kislánya aki csak 13 éves már fiúzik.

Oké, korán érnek a mai fiatal lányok, de messze nem olyan okosak mint hiszik magukat. Te sem kérdező. Egy anya nem így fogalmaz, ír ahogy te.

14 évesen el kell fogadnod anyád döntését. Nem alszotok együtt, és ez így van rendjén. Majd eljön annak is az ideje.

2017. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Utolsó, miért nr fogalmazhatna így egy anyuka? Te nagyon buta vagy, ha szerinted minden anyukának egy sablon szerint kell fogalmazni. Nem is értem, hogy 13 évesen miért baj az, ha barátja van, akivel együtt lógnak. Sok ilyet tudok, semmi extra nincs benne. A te felfogásod sem biztos, hogy jó. Mindenki úgy nevelje a gyerekét, ahogy azt jónak látja. Az ő gyereke, nem a tiéd. Én is elengedném a gyerekemet, nem tiltanám el olyan dolgoktól, ami neki fontos, ha megbízok benne és felelősségteljes, akkor nem szabnék olyan szankciókat, ami neki rossz, csak mert az én időmben nem így működtek a dolgok. Egy anyuka
2017. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!