Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a 14 éves lányotok azzal jönne elő, hogy a barátjánál szeretne aludni hétvégén?

Figyelt kérdés
8kmre lakik tőlünk ezért csak iskolában találkoznak és szeretnének egy hétvégét együtt tölteni. Mikor kérdezte nemet mondtam, erre rávágta hogy 14 évesen nem szexelni akarnak, azzal még rá érnek, csak együtt szeretnék tölteni az időt.. két hete megy a durca, alig szól hozzám. Szerintetek? 36N
2017. szept. 26. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem engedném én sem. Szinte még gyerekek, nem kell felnőttesdit játszani.

Én soha nem aludtam ott fiúknál és magunkhoz sem költöztettem be senkit. Mégis volt barátom, jól megvoltunk. De a környezetemben sem volt divat ez az ottalvás. Nem értem, hogy mostanában miért akar minden gyerek már szinte együtt élni.

2017. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Akármit hisztizik akkor sem engedném. 14 évesen aludjon a saját ágyában.
2017. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%
Én elengedném. Beszélgetnék vele előtte, de ha megbízom benne, akkor enedem, ha tiltom, csak magam ellen fordítom. Ha meg szexelni akarnak, akkor azt megoldják máshol, máskor, és még csak nem is fogok tudni semmiről.
2017. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos akármilyen nehezen is megy, de el kell fogadni, hogy a mai fiatalság sokkal korábban érik, mint anno a te fiatalságod.

Én kompromisszumot ajánlanék neki, ami annyit takar, hogy jól van menjen, de nem egész hétvégére.

Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy ha tiltasz valamit, attól az ugyanúgy meg fog történni, csak nem fogsz róla tudni.

2017. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha már együtt akarják tölteni a hétvégét, miért nem nálatok? Te is nyugodtabb lennén. Úgymond szem előtt lennének a gyerekek.

De 8km nem nagy távolság, együtt tölthetnék a hétvégét úgy is, hogy mindenki szépen otthol alszik, reggel ismét együtt lehetnének.

Ahogy drága jó anyám mondta nekem egyszer...: Aki kutyával alszik, előbb-utóbb bolhás lesz....

2017. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
biztos hogy nem :D legyenek együtt napközben este meg jöjjön haza
2017. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sok mindentől függ, ha most jöttek össze 2 hete akkor természetesen nem, de ha ismerem a fiút és látom hogy tényleg szeretik egymást, meg együtt vannak 1 éve, akkor nyugodtan engedném.
2017. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó.... 14 éves lánynak egy éves párkapcsolata? Azt azért megnézném...
2017. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó de lehet nekem 14 évesen egy éves és két hónapos kapcsolatom volt mégse kur@ultam el de nem is aludtam nála ennyi idősen.
2017. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Gondolom ennek már jó pár éve. Ma már nem így mennek a dolgok, tisztelet a kivételnek.
2017. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!