Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. 3 éves kapcsolatomban vesztettem el a szüzességem, de csupán néhányszor feküdtünk le, mert nem igazán működött. Ő nagyon figyelmetlen és önző volt, mindig fájt, nem tudtam megnyugodni. Volt, hogy erőszakoskodott, vagy hogy végig sírtam. Ennek már vége, azonban most van egy új párom. Úgy tűnik, hogy nagy a szerelem. :) Ő 23 éves, nálamnál sokkal tapasztaltabb. Még annyira nem aktuális, mert várni szeretnék, de hamarosan eljön az ideje, hogy történnie kellene valaminek. Nagyon szeretem őt, maximálisan bízok benne, nincsenek kétségeim vele kapcsolatban és a kémiai is maximális fordulatszámon pörög köztünk. Azonban annyira rettegek, hogy fájni fog. Hogy nem fogom kibírni és csalódnia kell. Annyira "szűk" vagyok, hogy még az egy ujj is fáj sokszor. Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek, mert hiába akarom őt, egyszerűen a szex számomra a szenvedés, az alávetettség, a megalázottság érzésével párosul... Tudom, hogy vele más lenne, de ezzel a félelemmel nem tudok mit kezdeni. Help me. :(

2017. szept. 25. 17:41
 1/5 anonim válasza:
70%
Ne félj tőle, valószínűleg ő nem ilyen lessz.
2017. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért szűk, mert a negatív tapasztalataid miatt nem tudsz rendesen felizgulni. Nyugodj meg, és ne gyötörd magad azon, hogy csalódni fog, mivel nem fog. Ha nem jönne össze elsőre, akkor ő elfogadja, és segít. Ez a lényege egy kapcsolatnak.
2017. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy ilyen sz4rházival voltál, nem csodálom hogy félsz. De ha ő normális, szereted, megbízol benne és kellően felizgulsz, akkor nem fog fájni. Ha mégis rossz lesz valami akkor mondd meg neki, hogy neked úgy nem jó, csinálja finomabban stb.
2017. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vagyok tapasztalt. Viszont párom is járt hasonló helyzetben. Egyik exe anno bezárta magával együtt a szobába és addig nem engedte ki amíg meg nem történik ez a dolog és ő is erőszakos volt vele ... mondhatni kínozta. A lényeg, hogy jól ismerjétek meg egymást és ha tényleg gyengéd meg úgy érzed te is, hogy minden jó akkor vágjatok bele és ne görcsölj rá a múltadra hanem valahogy próbáld meg elengedni mégha nehéz is ezt a rossz élményt elengedni.
2017. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fájni fog, de nyugi. Alapból valszeg szűkebb vagy, erre még jön a görcsösség is.

Mondd el neki, mi volt az előző kapcsolatodban és ha értelmes, segíteni fog.


Az én exem is sokszor bántott, elmondtam a kedvesemnek és figyelmes volt, főleg az elején, míg nem oldódtak a félelmeim teljesen.

Sokszor vadulunk, de amikor nincs kedvem szeretkezni, nem erőlteti.

Többnyire sok az előjáték, ha fáj (szokott, mert szűk vagyok alapból), akkor megáll, tovább izgat csókol, stb.

2017. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!