Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha félek a szextől?

Mit csináljak ha félek a szextől?

Figyelt kérdés

Felnőtt ("felnőtt")férfiként nem merek kezdeményezni,mert nincs tapasztalatom a szexben.

Odáig jutottam,hogy szerintem már félek is tőle.

Persze egyéb oka is van,hogy nem erek kezdeményezni,de még egy egyéjszakásba sem mernék belemenni ha lenne rá lehetőségem,mert csak szánalmas pletyka lennék a barátnőknek.

Hogy lehet megoldani azt,hogy ne féljek a szextől ha nncs barátnőm aminek az egyik fő gátja,hogy nincs tapasztalatom a szexben.


Mielőtt a hivatásos éjjeli pillangókat javasolná valaki kipróbáltam és nem szerettem meg a szexet ráadásul ott is csúnyán felsültem.



2017. júl. 13. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár sok helyről láthatsz mást, de a kapcsolatok nem mindig a szex-szel kezdődnek, sőt nem is csupán arról szólnak. Ha neked folyton ezen kattog az agyad, akkor bevonzod a csődöt. Akárhány éves is vagy próbálj először csak ismerkedni, együtt járni.

Sok szerencsét !

2017. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell szexelni!
2017. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem kell rögtön a kapcsolatot szexel kezdeni. Ha már összeismerkedsz egy lánnyal meg van az a bizalom akkor elmondod neki, hogy nincs ebben sok tapasztalatod és ha normális a csaj akkor nem fog csak ezért kidobni... sok sok gyakorlás
2017. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mielőtt a hivatásos éjjeli pillangókat javasolná valaki kipróbáltam és nem szerettem meg a szexet ráadásul ott is csúnyán felsültem."



Én majdnem azt akartam javasolni, csak azzal a külöbséggel, hogy ne az utcán lévő lányokkal próbáld ki. Vannak neten fizetős lányok, igényesek.


Ha ennyire bénának érzed magad akkor muszály. Kár hogy nekem nem jutott az eszembe mikor nagyon fiatal voltam(15), pénzem is lett voltam rá.Sokkal "beljebb" lettem volna.


Érdekes mikor kérdeztem nagyon régen azt hogyan oldjam meg hogy a nő szex közben elmenjen, még ezt se mondta meg senki.(lehet van már 10 éve is) sőt akkor itt a gyakorin is csak hülyeséget irtak. Kár hogy nem hamarabb jöttem rá...stb.

2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok!


Először is hány éves vagy?


Nem tudom hol élsz, falun vagy városon. Elmész egy messzebb lévő városba(pl budapest)


Ha felsülsz a kutya nem fog baszogatni, mert pl. ez diszkrécióval jár. Ha egy normális örömlány ha pénzt kap nem fog kiröhögni. nem kell neki sem midnet elmondani.


Van autód? Így egyszerűbb a dolog... pát hónap után a kutya sem fog téged felismerni, mert nem fog téged megjegezni. Legfeljebb csak te fogsz rá emlékezni...stb.

2017. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%

Azért számomra elég megdöbbentő, hogy manapság egy ilyen jellegű kérdésre az a válasz érkezik, hogy próbáld ki örömlányokkal.

Szerintem pedig hogyha összeismerkedsz valakivel, akit megkedvelsz és ő téged elfogad, érzéseket tápláltok egymás iránt, minden alakulni fog. Ez egy természetes dolog, nem kell aggódni miatta.

Éppen, hogy olyan miatt alakulhatnak ki hülye szokások és tévhitek, ha elmész valakihez aki a pénzedért fog nyőgni, és te tévesen azt hiszed, úgy a jó.

Valós érzéseket nem lehet másképp felfedezni, mint valós szituációkkal, emberek!

2018. márc. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érzések? Ki a tökömet érdekelnek itt az érzesek.


Tapasztalat kell és szorongásoldás.

2018. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a beégéstől félsz, hogy amiatt fog dobni a lány akkor ez felejtsd el. Ha tényleg emiatt dob akkor legalább még az elején rájössz ,hogy nem ő volt az "igazi". Nem tudom hány éves vagy, de amúgy én is azt tudom mondani ,ha tényleg megvan a közös hang, kölcsönös a vonzalom, tehát megvan a kémia akkor biztos meg fogja érteni (Sok lány van amúgy akik kifejezetten izgalmasnak találják ha új dolgokat mutathatnak egy tapasztalatlan férfinak az ágyban).
2018. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Abban a korban vagyok már amikor elvárás a tapasztalat.

Nem is feltételezik, hogy nincs !

2018. máj. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!