Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha félek a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha félek a szextől?

Figyelt kérdés
Lényegében attól félek, hogy a páromnak nem lenne elég hosszú/vastag a péniszem, nem állna fel rendesen és, hogy bénáznék stb. Igen, szűz vagyok, nem szeretnék olyan válaszokat kapni, hogy akkor nem is való nekem stb.
2017. febr. 5. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan félnek a szextől,mert csak a teljesítmény szemszögéből képesek gondolni rá,mintha sport lenne az is!!! Nem fogsz kitüntetést kapni ha jól teljesítesz ugye? Ám akkor se megrovást ha kevésbé,igaz? A szex a másik testének a felfedezéséről,és az élvezetről kell szóljon.Lazúlj le,és ne foglalkozz ezzel,nyugi jó leszel.
2017. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban a helyzetben,annak aki igazán szeret nem fog számítani,mert nem is fogja figyelni.Hidd el,nem lesz semmu baj.De ez az érzés szűzként természetes.
2017. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedvesem szűzen ne azon aggódj hogy nem lesz elég hosszú meg vastag mert mivel még nem szexeltél fogalmad sincs hogy neked mi az elég hosszúság és vastagság ami jólesik. 23 L
2017. febr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Hány éves vagy? Milyen stilusú a lány? Ez sokat jelent! Egy szebb,divatosabb - igényesebb nőnek fontos hogy mekkora a farkad!


De ha már idő előtt ezen aggódsz akkor lehet neked tényleg nem való a szex!

2017. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok, a lány kicsit modernebb stílusú, de nem veti meg a régebbi zenéket, stílusirányzatokat stb.
2017. febr. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!