Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, h. kicsit félek az...

Normális, h. kicsit félek az első szextől?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok (ne nevessetek ki). Kb. 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást, és szeretnék már lefeküdni vele hamarosan, de kicsit korainak tartom. Nem az 1 hónap a rövid idő, hanem az eddig együtt töltött idő volt kevés, nem tudtunk olyan sokat találkozni eddig. Nem arról van szó, h. nem ismerem még eléggé, és nem bíznék meg benne. Hanem az, h. én szeretnék vele több időt eltölteni, ölelgetni, hozzábújni, simogatni. Úgymond megismerni egymás testét előbb. Ő türelmes, de persze nem akarom húzni az idegeit sokáig. Csak neki már volt komoly kapcsolata, és én meg félek picit, h. biztos mindent jól csinálok-e majd, meg h. neki is jó lesz-e. Olyan bizonytalan vagyok magamban. Pedig tudom, h. őt nem zavarja az, h. szűz vagyok.

2012. ápr. 2. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Normális.

Találkozzatok többször! :) Meg persze tisztázd vele az érzéseidet.

2012. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális, hogy félsz.

És igazad van, jobb előbb megismerni egymás testét, pettingelni. Mondd el neki, amit nekünk írtál, hogy te még "csak" így szeretnéd a közeledést fokozatosan.

Mi is így csináltuk anno, aztán mindig közelebb kerültünk egy lépéssel. Az igaz, hogy más volt a szitu, mert mindketten szüzek voltunk.

Ha szeret, meg fogja érteni, neki is volt első alkalom.

Mi az elején, mikor tanulgattunk, olyan játékosan csináltuk, hogy beszélgettünk közben, kérdeztük egymástól, hogy most így jobb, vagy úgy jobb.

Egyébként a párodnak is lehet kell még tanulnia, attól, hogy volt komoly kapcsolata, mert minden nő más, és lehet te nem ua. a dolgokat igényled, mint az előző partnere.

2012. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális!Szerintem azért érzel így,mert meg akarsz bizonyosodni arról, hogy vajon hosszútávú lesz ez a kapcsolat.Félsz talán, hogy ha odaadod magad hamar,akkor ha vége lesz a kapcsolatnak pár hét múlva,rosszul fog esni és magadat okolod.Esetleg hibásnak érzed majd magad, hogy nem jó embernek adtad oda magad.DE ettől nem kell félned.Elárulom nagyon kevés ember van,aki a mai napig együtt van azzal,akivel anno elvesztette!Szóval ne így fogd fel!
2012. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem félek attól, h. vége lesz a kapcsolatnak. Úgy érzem, h. mindegyikőnk hosszú távra tervez a másikkal. Nem emiatt van az, h. "húzom" az időt.
2012. ápr. 2. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy évvel ezelőtt nagyon hasonló helyzetben voltam. Én is 22 vagyok, tavaly vesztettem el a szüzességemet a barátommal (21). Ő előttem két lánnyal feküdt le, bár egyik kapcsolata sem volt túl hosszú (fél év, 3 hónap).


Az én barátom nagyon türelmes volt. Várt, lépésről lépésre haladtunk. (Hozzáteszem, mi sem találkoztunk túl gyakran - heti kétszer kb, de olyan is volt, hogy egy hét kimaradt.) Ruhán keresztül simogatás (1.nap), teljesen meztelenül simogatás (kb 1 hónap), megujjazott (2 hónap után), kézzel elégítettem ki (2 hónap), aztán orál (3 hónap körül), és végül lefeküdtünk 4 és fél hónap után.


Lehet, hogy sokan ezt "nevetségesnek" tartják, hogy 21 évesen vártunk 4 és fél hónapot, de nekem/nekünk így volt jó. Megismertük egymás testét, hozzászoktam a közelségéhez, az intimitáshoz, már nem jöttem zavarba előtte. A barátom soha nem sürgetett, ha valami "újba" kezdtünk, mindig mondta, hogy szóljak, ha túl messzire ment.


Így semmi kellemetlen élményem nem maradt, és azóta is nagyon élvezzük az szexuális életet. Az első alkalom miatt persze bennem is volt egy kis félelem, de inkább a fájdalom miatt, hiszen tudtam, hogy ő mindenképpen figyel majd rám és nem lesz olyan, hogy "valamit nem jól csinálok."


Ha tényleg hosszú távra terveztek, ne aggódj emiatt. Néhány hónap várakozás bőven belefér, ha kellesz neki és komolyan gondolja a kapcsolatot. Akkor feküdj le vele, amikor már tényleg szeretnéd és felkészültnek érzed magad.

2012. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nincs mitől félni.. de minél többet vársz, annál nehezebb lesz a dolog..
2012. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Amazone válasza:

Attól, hogy 22 évesen szűz vagy, a te tested is ugyan úgy működik, ahogy másoké (hormonok, stb...)

Beszéljétek meg, hogy nem siettetitek, haladjatok abban a tempóban, ahogy te jónak érzed. Egy idő után el fog múlni a félelmed is, és érezni fogod magadon, amikor kész vagy rá. Lehet, hogy úgy indulsz neki az egyik alkalomnak, hogy petting lesz, és a végén megtörténik. Talán hetek, talán hónapok kellenek hozzá. Mindenki más.

2012. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Sose kéne szűz csaj..
2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: Ezért nem te vagy a barátom. :)
2012. ápr. 5. 07:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi szegyelni valo nincs abbah h 22 evesen szuz vagy.Aki igy lassa ezt az gyerekeszu meg.

Teljesen normalis h kicsit aggodsz,neakarlj megfeleni senkinek sem,es nehallgas senkire.Csak lazan ,nevetve es erezd jol magadat kozben ennyi.

De szerintem az elso 3 honapban nemajanlatos lefekudni mert akkor gyakran a kapcsolat mar csa a sexrol fog szolni.tapasztalat.......:)

2012. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!