Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és már szeretné...

17 éves vagyok és már szeretném elveszíteni, de nagyon félek a szextől. Mennyire fájt nektek csajok az első? Légyszi adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen felizgulsz és megnyugszol,elengeded magad és a srác is figyel rád akkor nem lesz olyan vészes.:)
2012. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%

Szia!


Van már kivel elvesztened...? Ha nincs, akkor írj. Ha valami mást szeretnél csak ( :P ) akkor is írhatsz.

2012. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Beszélgettem erről lányokkal, volt akinek egyáltalán nem fájt. Volt akinek csak csípő érzés volt. És volt olyan is, akinek fájt.
2012. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt egy kicsit sem, nem is éreztem :) és nem is vérzett :) az előtt nagyon sokat pettingeztünk és amikor rá került a sor, nem is gondoltam rá, hogy fog e fájni :)
2012. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. márc. 30. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Fáj.. fáj.. de élvezni fogod ;D
2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha félsz tőle, akkor addig ne próbáld, amíg nem vagy szerelmes abba, akivel csinálni akarod. Különben rossz élmény lehet, amitől elmegy a kedved. Olyan fiú kell, aki meg tud nyugtatni és érzed, hogy szeret, akkor te is el tudsz lazulni. És fontos, hogy lassan csináljátok, amíg izgalomba jössz.
2012. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia nem kell félned egyáltalán, ha olyan párod van aki figyel rád és óvatos. Nekem ilyen van, 1 hónapja feküdtünk le és nem bántam meg. A fájdalom teljesen kibírható volt, nem nagyon lehet máshoz hasonlítani, de már az első alkalommal félig élveztem is, szóval gondolhatod, hogy akkor nem fájhatott annyira. Ez mindenkinél más, bnőimnek pl. nagyon fájt, de lehet azért mert alacsony a fájdalom küszöbük. Egyszóval ez embertől függ, van aki semmit nem érez. Én nagyon véreztem, de a fájdalom az semmiség volt.:)
2012. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!