Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, h. kicsit félek az...

Normális, h. kicsit félek az első szextől?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok (ne nevessetek ki). Kb. 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást, és szeretnék már lefeküdni vele hamarosan, de kicsit korainak tartom. Nem az 1 hónap a rövid idő, hanem az eddig együtt töltött idő volt kevés, nem tudtunk olyan sokat találkozni eddig. Nem arról van szó, h. nem ismerem még eléggé, és nem bíznék meg benne. Hanem az, h. én szeretnék vele több időt eltölteni, ölelgetni, hozzábújni, simogatni. Úgymond megismerni egymás testét előbb. Ő türelmes, de persze nem akarom húzni az idegeit sokáig. Csak neki már volt komoly kapcsolata, és én meg félek picit, h. biztos mindent jól csinálok-e majd, meg h. neki is jó lesz-e. Olyan bizonytalan vagyok magamban. Pedig tudom, h. őt nem zavarja az, h. szűz vagyok.

2012. ápr. 2. 09:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
jaj butus. hát akkor még egy két alkalommal fedezzétek fel egymás testét. a szextől nem kell félni. ha neked az első kérd meg, hogy legyen óvatos és akkor semmi baj nem lesz. nem kell félni.
2012. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!