Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek az orális szextől....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az orális szextől. Túlságosan paranoiás vagyok, vagy jogos a félelmem? 19/F

Figyelt kérdés
Belegondoltam abba,hogy orális szexnél egy lány bármikor könnyedén leharaphatja a péniszem.És senki nincs,aki megvédhetne ettől.Ennek tudatában nem merek belemenni abba,hogy leszopjon egy lány.Pedig nagyon szeretném.De egyszerűen féltem a péniszemet.Jogos ez az aggodalom?Lehet túlságosan is paranoiás vagyok.De nem akarom veszélynek kitenni a péniszemet.Hallottam már ilyenről,hogy leharapták valakinek.Nem akarom,hogy nekem is ez legyen a vesztem.Nem bízom a lányokban.

2017. aug. 6. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most mennyire komoly?
2017. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen gondolataid vannak addig ne is menjél bele ilyen szitukba! Menj inkább babázni!
2017. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mélyharapás című filmet láttad már?:D
2017. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 Komoly a kérdés

#3 nem láttam még,utána nézek

2017. aug. 6. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos az aggodalmad. Ez mindennapos eset, csak a média elhallgatja. Azt se engedd, hogy a szádra üljön. Egy csomó férfi fulladt már meg így. És be se dugd neki, mert egyesek úgy össze tudják szorítani, hogy soha nem fog rendesen működni. Ne kokáztass, vegyél egy guminőt!
2017. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell neked nő,maradjál szépen a markodnál..
2017. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Félj is ettől, en is szoktam ilyet csinálni - na persze nem az ismeretség elején, hanem mikor mar megbízik bennem a pasi. 😉😈
2017. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
És akkor arról még nem is tudsz, hogy akár a puncija is leharaphatja a micsodádat. :)
2017. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenki csak kötekedik..
2017. aug. 6. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért kötekednek, mert ez egy nagyon fura kérdés. Én nem jönnék össze olyannal, aki nem hagyja, hogy leszopják.


21/L

2017. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!