Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szextől?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, volt már kettő barátom, akikkel együtt voltam majdnem egy teljes évig, mindkettővel. De nem feküdtem le velük, pedig bíztam bennük és szerettem is őket. Valamiért állandóan bennem volt egy gát és a legutolsó pillantban, mindig valahogy ellenálltam. Pedig nagyon kívántam a szexet. Fogalmam sincs, hogy miért nem történt meg, azt sem tudom, miért félek annyira. De félek. Már az is fájt, ahogy ujjal próbálkoztunk... most már úgy vagyok vele, hogy nem is akarok senkit, mert félek, hogy ez is zavarna. Nagyon szépen kérlek titeket, rendes választ adjatok, így is parázok. Nem tudok semmi olyan kiskorai traumáról, ami esetleg eht befolyásolná.
2017. szept. 3. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Én pl férfi vagyok és én is félek a szextől igaz még soha nem csináltam. Félek, hogy esetleg nem áll fel vagy nem tudok teljesíteni. Esetleg megsérül a péniszem vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem sok mindenki fél az elsőtől ez teljesen normális.
2017. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A traumák elfojtatják magukat a tudatoddal. Lehet hogy egy kortársad megvető megjegyzése és a homokozóból vett világbölcsességei fertőzték meg az elmédet. Vagy a barátaid voltak hozzánemértők és türelmetlenek.


Elsőnek menj el nőgyógyászhoz h vizsgáljon meg h van-e rendellenesen vastag szűzhártyád v sem. Ha nincs akkor is lehetséges h hajlandó bemetszeni h könnyebb legyen a szüzesség elvétele.


Aztán ha még van gondod akkor szexuálpszichológust is felkereshetsz. Ami nem gáz. Inkább az a gáz hogy a lányok nagy részét úgy meg tudják fertőzni az ostobaságok h a szexuális életük ellehetetlenül.


Az ellazulásnál nincs fontosabb a szexben. Azt esetleg megmutathatom hogy kell. :D

2017. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Plusz az előzőn kívül:

Ujjad neked is van. Segédeszközt is tudsz venni. Tudod gyakorolni, szokni az érzést. Ha szokatlan, ijesztő, akkor begörcsölsz, nem fog tágulni.


Mikor lesz megint fiú, vele megbeszélheted, hogy elvileg benne vagy a dologban, de félsz a behatolástól, és első (egy vagy több) alkalommal nem szeretnéd. Orálisan izgatjátok, kielégítitek egymást, és szokjátok egymás testét. Pár alkalom után már jobban el tudsz lazulni, és először ujjazás, aztán behatolás.

2017. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!