Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem feküdtem le vele, elhagyot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le vele, elhagyott. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki hónapokon keresztül hülyített, én pedig elkezdtem kötődni hozzá. Többször megcsókolt, olyanokat mondott, hogy szeret, de sosem tett nagyon többet. Nemrég egy ferde estén megkérdezte, hogy lennék e a barátnője, én persze igent mondtam. Ezután akart volna többet is, nem feltétlenül lefeküdni velem, de hogy csináljak neki dolgokat... Én viszont erre még egyáltalán nem álltam készen, hiszen abban a pillanatban jöttünk össze és szerintem nem feltétlenül így kéne indítani egy kapcsolatot, siettetni mindent. Ő pedig közölte, hogy ha most nem akarom megtenni, akkor biztosan máskor sem akarnám és ez így neki nem megy. Másnap közölte, hogy nem akar kapcsolatot. Tudom, nem kéne, de hibásnak érzem magam, plusz idiótának, amiért elhittem, nem csak azt akarja, hanem tényleg szeret. Eléggé össze vagyok törve emiatt...Mit tehetnék?

19/L



2017. júl. 3. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni jól tetted 21/F Idővel elmúlik
2017. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!