Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott a párom. Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom. Mit tegyek? Nagyon fáj. Többi lent.

Figyelt kérdés
Együtt voltunk másfél évig, majd szakított velem. 1 évig külön voltunk, majd most szeptemberben megkeresett és mondta hogy hiányzok neki próbáljuk meg. Nagyon jól elvoltunk. Tényleg ilyen jó még sosem volt, de 2hete kb megváltozott. Akkor aludtam vele utoljára, akkor keresett úgy őszintén. Azóta csak a haverok, buli, pia. Haverjai full ellenem vannak és "M"-et ellenem hangolják. Vannak neki ilyen periódusai és bízom benne hogy ez is ilyen, de letiltott Fbről is. Nem veszi a telefont fel. Kizárt az életéből, úgy hogy tényleg 2 hete még "szeretett". Most lesz a szalagavatóm, úgy volt segít és mondta hogy el sem jön.. Mit tegyek? Elfelejteni tényleg nem tudom, mert az 1 év alatt próbálkoztam mással, de mindig ő volt a fejemben és ilyen jól sosem éreztem magam. Szülei is támogatnak és bíznak hogy kibékülünk. Valami ötlet? Mi lenne a helyes? Félek hogy újra elveszítem... mert velük kaptam egy szerető családot mert egyébként egyedül vagyok.

2016. nov. 26. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
El kellene mondanod neki, hogy mit érzel, de mivel semmilyen formátumban nem engedi, hogy felvedd vele a kapcsolatot, így inkább tovább kellene lépned és el kellene fogadnod, hogy ez a kapcsolat nem működik.
2016. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átmenni, áttudom menni és elmondani, szülei támogatnak és örülnek hogy még mindig mellette állok, csak félek mit szólna.
2016. nov. 26. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! :)

Jó, hogy támogatnak, de a srác a lényeg.Szépen, nyugodtan, higgadtan beszélj végig.Majd mesélj, mi volt!

2016. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves kommentet. Leírom hétfőn hogy sült el az egész!:)
2016. nov. 26. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Várni fogom. :)
2016. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Várd meg, amíg újra füttyent, és akkor loholj megint hozzá. Ugorj a nyakába.
2016. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6-hónapig volt kapcsolatom elmondta hogy SMS-t írogat neki egy srác, amúgy mindent meg beszéltünk, mondtam hogy segítek neki de megnyugtatott hogy ő megoldja ne aggódjak.

A legyeg hogy gyenge volt bár mindig azt hitte hogy ő egy erős nő. Miután minden kiderült minden folfordult.

Csak annyit hogy szakítás után már másnap megbánta, vissza akart jönni, nem könnyű. De jobb ha hagyod, szerintem ha nem nyomulsz mászni fog rad hogy vedd vissza. :)

2016. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megígértem, hogy írok mi is történt. Kimentem, megvártam a szüleivel őt. Ő este 11kor jött haza részegen, nem örült nekem, de este együtt aludtunk bújtunk, fogta a kezem meg stb..:D majd másnap kezdődött a harc, hogy neki nem kell barátnő, ő nem érzi jól magát, menjek el és ennek végleg vége, de ha úgy érzi hogy eltudja magát kötelezni akkor én leszek az első akit keres, mert tudja hogy nem verem át, nem csalom meg és nem használom ki soha és hogy kitudja még mit hoz a jövő, de az biztos hogy most vége mert nem jó neki és szerinte már nem is lesz jó.
2016. nov. 29. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Nagyon sajnálom.

Ne várj rá!

Ha van kedved beszélgetni, írj!

2016. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!