Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott a párom! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom kidobott mert úgy érzi hogy megcsalom miközben nem csaltam meg soha pedig ő engem megcsalt és én megbocsátottam neki. Azt mondta nagyon szeret és hogy lehet később újra együtt leszünk. Most mégis megint kavarunk de nem vagyunk együtt még de mindig mondja hogy szeret engem. Mit tehetnék hogy újra együtt legyünk?
2015. nov. 3. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz újra eggyütt lenni vele, ha megcsalt?
2015. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Örülj,hogy megszabadultál tőle!
2015. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért dobott ki és csak kavartok, hogy közben nyugodtan csajozhasson.

Ne hagyd hogy így kihasználjon.

2015. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ebből a leírás szerű katyvaszból nekem az derül ki, hogy te is csak egy lyuk vagy neki a sok közül, akibe üríthet.
2015. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért szakított mert én elmondtam neki hogy találkoztam az exemmel de nem volt köztünk semmi csak egy a társaságunk és összefutottunk. És ő ezen teljesen kiborult és azt mondta hogy nem kell neki hogy mégegyszer csalódjon.
2015. nov. 3. 12:34
 6/11 anonim válasza:
Ismerős a szitu dodb ki ne foglalkozz vele akad ezerszer jobb is hidd el találni fogsz aki nem bánik igy veled
2015. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ennyire ostoba.. ennek a kapcsolatnak semmi ertelme, hagyd a fenebe es keress valaki normalisat aki nem csal meg es nem etet baromsagokkal.
2015. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
minek akarsz egy ilyen nyomorékot aki megcsal? Bár te is elég gyenge jellem lehetsz ha ezt megbocsájtottad neki...
2015. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem vagyok gyenge jellem ahogy te írtad, egyszerűen csak még sose voltam szerelmes és ő nekem az első
2015. nov. 3. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem vagy gyenge jellem. Ha nem lennel az, akkor nem turned el ezeket. Oke, hogy tapasztalatlan vagy, de ez nem indokolja az onbecsules hianyat. Ha te ezt nem latod, akkor meg buta is vagy melle.


Az meg extrem ritka, hogy az elso utolso is legyen egyben, nem kell ennyire ragorcsolni.

2015. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!