Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem feküdtem le vele, elhagyot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le vele, elhagyott. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki hónapokon keresztül hülyített, én pedig elkezdtem kötődni hozzá. Többször megcsókolt, olyanokat mondott, hogy szeret, de sosem tett nagyon többet. Nemrég egy ferde estén megkérdezte, hogy lennék e a barátnője, én persze igent mondtam. Ezután akart volna többet is, nem feltétlenül lefeküdni velem, de hogy csináljak neki dolgokat... Én viszont erre még egyáltalán nem álltam készen, hiszen abban a pillanatban jöttünk össze és szerintem nem feltétlenül így kéne indítani egy kapcsolatot, siettetni mindent. Ő pedig közölte, hogy ha most nem akarom megtenni, akkor biztosan máskor sem akarnám és ez így neki nem megy. Másnap közölte, hogy nem akar kapcsolatot. Tudom, nem kéne, de hibásnak érzem magam, plusz idiótának, amiért elhittem, nem csak azt akarja, hanem tényleg szeret. Eléggé össze vagyok törve emiatt...Mit tehetnék?

19/L



2017. júl. 3. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Lehet csak nagyon masok vagytok, es ha mar ebben ennyire felreertitek egymast, akkor talan jobb is igy. Amugy ha tenyleg szeret, akkor idovel visszajon hozzad.
2017. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Azta... Ez húzós, de az biztos, hogy a csávó egy görény, ne foglalkozz vele ha vissza akarna menni se.

Nyiss az új élmények felé, nem a világvége történt, és ha ezt tudatosítod Magadban, akkor nem lesz semmi baj. Kitartást!

2017. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Okos voltál. Jobb hogy nem csináltál semmit mert valószínűleg ha megkapja amit akar akkor is továbbáll. Az ilyenekkel tényleg nem kell foglalkozni. Rendes lány vagy találsz majd egy hozzádillő fiút.
2017. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Bűntudatod van mert nem hagytad hogy megdugjon?! Én páros lábbal rúgnám pofán az ilyen "férfit",szégyent hoz a nememre

Ezért gondolják a nők hogy szexre kellenek nekünk csak

Én speciel mindent megadnék végre egy olyan lányért aki tényleg szeret,hangsúlyozom SZERET ami nem a szex szinonímája


Az pedig hogy első nap nem tetted szét a lábad neki ezért valszeg máskor se fogod ezért dob..hánynom kell tőle. Magyarul nem tud várni,olyan csajt akar akit azonnal megdughat


Mint valami állat..


Értem hogy vannak szükségletei,de van 2 szép keze is könyörgöm,ne redukáljon már le téged egy nemiszervvé

2017. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne bánd egy percig se! Inkabb örülj hogy igy alakult. Lehet csak kihasznált volna..
2017. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudjuk pontosan mennyi idee vagytok együtt, hány éves a srác, szüzek vagytok-e..........
2017. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Elég analfabéta fiú volt.

Ne törődj férgek viselkedésével.

Örülj, minden jól történt s állj ki saját érzelmeidért, érzéseidért.

Ne gyere össze olyannal, akit nem szeretet vezérel egy kapcsolatban.


21F

2017. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy mennyi ideje voltunk együtt? Olyan tíz perce, ő meg már azt akarta volna...
2017. júl. 3. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
nem igazán van min szerintem túl tenned magadon, szerintem neked nem Janó hiányzik. Ez inkább csak fellángolás volt lelkének is pici...nyugi hamar túl leszel rajta. Viszont semmiképp ne foglalkozz vele...
2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lol a t9😂😂😂😂bocs az előző voltam
2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!