Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bánom már hogy nem feküdtem...

Bánom már hogy nem feküdtem még le vele, de most már késő, elhagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, 16 éves és lány. Elhagyott, de most azt érzem nekem Ő kell senki más, Őt szeretem teljes szívemből, kívánom és mellette akarok lenni. Nagyon hiányzik, megőrülök a hiányában és belepusztulok mert nagyon szeretem Őt. Már én is kívánom a szexet, de csak Vele. Ha lefekszem Vele akkor talán visszajön, és újra akarja majd az egész kapcsolatot? 6 hónapot jártunk.


Még mindig kíván engem, szokta is mondani hogy szexis vagyok. Mit tegyek hogy újra belém szeressen?


(Nem sokszor mutatta ki hogy szexelni akar, de néha felemlítette, aztán mindig csalódnia kellett, mert sosem tettem meg Vele... Nem ezért szakított, hanem azt mondta hogy már nem szeret, de nagy valószínűséggel ez is benne volt a pakliban)


2013. jún. 22. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas lenne, ha ezzel akarnád visszaszerezni.
2013. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nagy hülyeség lenne lefeküdni vele,csak azért,hogy visszajöjjön,ez a fiú nem szeret és nem is becsül.6 hónap amúgy sem sok idő 16 évesen,és úgy kéne először szeretkezni mikor elég érett vagy hozzá,és kérdésed alapján még abszolút nem vagy érett.
2013. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de basszus meghalok annyira hiányzik... nagyon szeretem...
2013. jún. 22. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj és főleg azt ne bánd, hogy nem feküdtél le vele!
2013. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lépj tovább.
2013. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret téged, akkor miért is adnád neki oda a szüzességed? Térj már észhez! Csak d u g n i akar, semmi mást.
2013. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de Ő is szeretett... csak rámunt, továbblépett... most gondolom olyan csajt keres, aki rögtön belemegy a szexbe, mert Ő már nagyon kívánja, és ezért én nem is okolom, megértem...
2013. jún. 22. 14:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom le fognak engem pontozni, de: én is 16 voltam mikor jártam egy sráccal (már közel a 17-hez), nem feküdtem le vele, aztán szakított velem. Részben emiatt, részben meg mert nem volt belém szerelmes. Nos mindenki mondta, hogy mennyivel jobban jártam így, én próbáltam elhinni, nem ment.


Több, mint egy év eltelt, és azóta is sajnálom, hogy nem feküdtem le vele, pedig már amúgy egyáltalán nem érdekel, nem akarnék vele megint összejönni.


Ne feküdj le vele csak azért, hogy visszajöjjön hozzád, de ha őt szeretnéd elsőnek, úgy érzed megérdemel téged, és tudod, hogy nem bánnád meg (én így éreztem), akkor szerintem lefeküdhetsz vele.

2013. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Neki csak a szex fontos. Ha fontos lennél neki és szeretne, akkor nem szakított volna veled. Nehogy visszamenj hozzá. Megértem, hogy hiányzik, de ha lefekszel vele, mivel lesz jobb?? Kihasznál és megint eldob. Felejtsd el.
2013. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem ha valaki csak azért jár veled, hogy szexeljetek, akkor inkább szakíts vele. És lépj tovább. Előtted már sokaknak ment :)
2013. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!