Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz333 kérdése:

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan veszekszik velem ha fiú van a közelemben. Még ha rokon is vagy épp nem rokonom, de a család barátja és lehetnek velem egy idősek vagy idősebbek is akár. Teljesen mindegy ki az, de én vagyok a hibás folyton. Azt mondja nem bennem nem bízik, hanem a fiúkban, de azt is mondtam már neki, hogy ha esetleg valaki akarna valamit le tudom koptatni. Ha esetleg nem, akkor meg segítségül hívom.

Lényeg az hogy mindig összeveszünk, és én vagyok a hibás. Ilyenkor akár napokig nem is beszélünk...

Miért lehet ez? Mással is előfordult már?



2017. ápr. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
barátod féltékeny típus én is ilyen vagyok sajna ez ölte meg a kapcsoaltunkat is exemmel részben.Ez nagyon rossz dolog sajnos nekem ez volt a tanuló pénz hogy el vesztettem barátnőmet mire rá jöttem arra.Hogy azt viszik akit lehet azt meg had vigyék.
2017. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Félek velünk is ez fog történni, viszont direkt elmondom neki a dolgokat, hogy mikor kivel vagyok és miért, nehogy az legyen a baj és amúgyis jobban szeretem ha tud a dolgokról, de lassan kezd elegem lenni abból, hogy én vagyok a hibás... Ha csak féltékeny lenne az nem lenne baj, sőt örülök ha az, de ne engem okoljon mindenért ráadásul feleslegesen.

Van valakinek valami tanácsa, mit tudnék ennek érdekében tenni?

2017. ápr. 15. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt a barátodnak kellene fel fogni épp ésszel sajnos míg nem fog el veszíteni addig nem lesz miből tanulnia és addig nem fog változni
2017. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!