Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi lehet az oka? Egyikün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka? Egyikünk sem az a szégyenlős fajta.

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemről,akivel a szakításom óta nagyon jóba lettem. Messengeren nagyon jól elbeszélgetünk,megjelöljük egymást,sok snapchat,jól érzem magam vele.


Ő egy nagyon vagány belevaló csaj,és én sem vagyok az a visszahúzódó fiú. De valahogy amikor élőben beszélgetünk,olyan feszült a hangulat. Nem tudja,hogy hová nézzen,egyszerűen elveszti az önbizalmát,és semmi komfortérzete nincs. Nálam ugyanez,amikor a közelében vagyok egyszerűen sehogy sem kényelmes az ülés,minden bajom van.


Bejön a csaj,de nem akarok tőle semmit.

Ez mit jelenthet?

Első perctől kezdve ezt látom,és nemrég be is ismerte,hogy jobb velem írni,mert élőben olyan fura.


Szerintetek bejövök neki?

19F 20L


2017. márc. 13. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy bejössz neki,csak még ő sem biztos a dolgában,avagy vmi hátráltatja abban,hogy szemtől szemben is jót tudjatok beszélgetni.De lehet,hogy nem szeretne tőled semmit.

Illetve egy furcsa emberi tulajdonság az,mikor "zavarba" jön az ember,úgy is,hogy egyébként van önbizalma,ezt lehet fejleszteni...

2017. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!