Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ennek a bizonyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ennek a bizonyos illatnak az illatát sokáig megőrizni?

Figyelt kérdés

Rendben a fogalmazásom mint egy három évesnek nem tagadom. Nem, nem akarok azzal a kifogással élni hogy: bocs telorol vok. Szimplán este van, és túl szétszórt vagyok:D.

Szóval, foggggggalmam se volt arról, hogy ezt most melyik kategóriába kéne besorolnom, de mivel részben a kiszemeltemről van szó..

Szóóóval, hogy senki idelyét ne húzzam tovább.

Egy dezodorról lenne szó. Szeretném valamire permetezni, de úgy, hogy sokáig megmaradjon az illata. Magamnál szeretném hordani, és minden nagy döntésnél, dolgozatnál, vagy szimplán mikor nem tudok elaludni, elő venném, hogy mélyen belélegezzem azt a bizonyos illatot ami ~rá~ emlékeztet amíg távol van..nevezzetek csak ostobának vagy nyálasnak, de hatalmas érzelmi kötelékem van iránta, és csak ezt hagyta itt nekem..hogyan tudnám sokáig megőrizni egy kis szövetdarabon, vagy akármin ezt az illatot?

Előre köszönöm a válaszokat!(ha egyáltalán van olyan élőlény aki felfogta ezt a katasztrófa írásomat<3)


2017. febr. 13. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utánaolvastam neked kicsit, és elméletileg a gyapjú, és a selyem.
2017. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%

Szerintem a ruhadarabok többsége sokáig megtartja az illatot - legalábbis nekem a pulcsim 3 kisebb fújástól kb 1 hétig illatozik ugyan abban az illatban ha beleszimatolok.


Egyébként nagyon cuki kis iromány. Átérzem azt, amit te is.. :D

2017. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤
2017. febr. 14. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A selyem és úgy általánosságban a ruhák megtartják az illatot, viszont nem bántásból de az az idelyét nagyon szúrta a szemem. :D
2017. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh hogy a..bocsánat emberek! Én és a ly-j fajták nem vagyunk barátok már évek óta :3 (ahogy a magyar helyesírás szabályaival sem😳😳)
2017. febr. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!