Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleim bíztatnak hogy jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim bíztatnak hogy jöjjek össze egy bizonyos lánnyal. Hogy tudnám megőrizni "autonómiámat"?

Figyelt kérdés
A probléma többrétegű.Először is szüleim szeretnek mindenkit leoltani.Nővéreim pasijait is annó elmondták minden sz@rnak.De rámtérve: van egy ismerős lány aki viszont nagyon szimpatikus szüleimnek és állandóan azzal izélnek hogy hajtsak rá.Ami azt illeti nekem is nagyon tetszik de nem akarok latin amerikai szappanopera-effektust hogy mindenki látványosan nekem szurkoljon értem szorítson és be kelljen számolni hogy volt mint volt mit tettem az ügy érdekében bla-bla.De a nagyobb gond az hogy a lány túl jó hozzám.Esélyem nála a papírforma szerint elenyésző.Így pedig hogy mindenki HDben nézné nyögvenyelős vesszőfutásomat mégkínosabban venné ki magát a pofáraesés.Ha arra vagyok predesztinálva hogy felsüljek,szt jobb szeretném nézők nélkül
2010. júl. 26. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor mond azt anyádéknak hogy nemjon be pailuna és kulonbe is csak cdbe van és hdbe nem elérhető XD :D 21/f
2010. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StephanieXx ***** válasza:
100%

Oh.Szép választékos a szókincsed:)


Titokban udvarolj.A szüleidnek mondd azt,hogy "Majd..egyszer,bepróbálkozol.most nem."

Sok sikert.

2010. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó szöveged van:D:D

Szerintem egy próbát megér..Ha a csaj tetszik Neked, akkor próbáld meg.Ha nem, akkor mond a szüleidnek, hogy megpróbáltad, de nem kellesz neki.

2010. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat
2010. júl. 27. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Közlöd szüleiddel, hogy az illető lány nem tetszik neked, pont.
2010. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De a nagyobb gond az hogy a lány túl jó hozzám.Esélyem nála a papírforma szerint elenyésző."

Hát ilyen hozzáállással tényleg az.

2010. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

00:05

éppen az a lényeg hogy tetszik és ez teszi mégkellemetlenebbé az egészet.ha nem tetszik megmondom és kész.ha tetszik és nem sikerül megszerezni az gáz....ha tetszik és nem sikerül megszerezni mindezt úgy hogy szüleim is tudják mekkora koppantam az ultragáz.

a megoldás tényleg vmi olyasmi lenne hogy szüleim felé azt sugallom nem jön be,felé meg azt hogy igen.de ez nem pofonegyszerű.túl kicsi ugyanis a világ és túl sok a pletykafészek

2010. júl. 27. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!