Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van, aki még úgy gondolja,...

Van, aki még úgy gondolja, hogy a szüzességet jó házasságig megőrizni?

Figyelt kérdés

S aki így gondolja, vajon mit mondana annak, aki a házassága első éve után látja, hogy egész életében epekednie kell, mert a férje/felesége étvágya feleakkora sincs mint az övé?

Vagy például annak, akinek a párja minden este zaklatja pedig ő megelégedne heti egy alkalommal? vagy kiderül, hogy teljesen mások az elképzeléseik a jó szexről? ...stb és még sorolhatnám.


2009. jún. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szép és (szentimentális) dolog, ami pár évtizeddel ezelőtt még nagyon jól működhetett.

De... sajnos ebben a mai rohanó hülye világban ahol a házasság mer nem olyan szent és sérthetelen mint anno nagyszüleinkél (, szüleinkél), és semmi perc alatt kimondják a válást - lehet akár a statisztikákat is nézni hány házasság végződik így, az emberek nem próbálják megoldani a problémáikat hanem egyszerűen kilépnek a kapcsolatból/házasságból.

Ezek után merész dolog megreszkírozni azt egy nőnek, hogy megtartsa a szüzességét az esküvőig, és bevállalja ezzel azt hogy a házasságának a buktatója esetleg a szex lesz.

Másikrészről, meg manapság szerintem annyira része lett a kapcsolatoknak a szexualitás, hogy pasit is nehéz olyat találni aki "zsákbamacskát" venne.

Ez az én véleményem, bár megmondom őszintén én amugysem vagyok házasságpárti, még igy a 27-et taposva sem. :)

2009. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtom minek magad visszatartani ha szeretsz vkit. ez régen nagy dolog volt, ma mar nem. nem azt mondom h hajra, minden jöttment alakkal alljon vki ossze, de ha szeretunk vkit, akkor hozzatartozik az is h néha lefekszunk.
2009. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
régebben még télleg szép és dicséretes dolog volt, de mostanra már télleg nincs neki értelme, sőt akadály lehet a házasság további részében, pont azért amiket leírtál.
2009. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

max anyád bocsi de az anyos jelöltek mind ijenek nem rád értettem hanem általánosságba

és attol hogy tartogatod magad attol még megcsalhatjátok később egymást van ijen ja és mi van ha nem jön be neked a pasi mert nem ezt gondoltad a szexről akkor elválsz jo azt kiprobálni előre "mit veszel ":)

mint a dinnyét mikor meglékelik

2009. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én például nem gondolom, hogy korábban is szép dolog lett volna, maximum praktikus, a nem kívánt gyerekek miatt. Régebben, lehet, hogy egyben maradt egy házasság, csak kérdés, hogy az milyen volt. Igazából arra lennék kíváncsi, az aki még kitart a szüzesség őrizgetése mellet, miért? de lehet, hogy nem fogok ilyet találni:)
2009. jún. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!