Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szerelmet megőrizni?

Figyelt kérdés

a barátommal nemrégóta vagyunk együtt, de azt mondta szerelemes belém. mit tegyek, hogy ez ne csak egy rövid fellángolás legyen neki, hanem sokáig igy érezzen?

mert én viszont tényleg nagyon szeretem őt, és félek, hogy hosszú távon nem tudnám boldoggá tenni...


2008. okt. 3. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nincs rá recept... max annyi hogy mindig magadat add...
2008. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem úgy tudod megőrizni ha mindig magadat adod.Hiszen ha szeret azért szeret amilyen vagy.Ha szeretitek egymást úgyis érezni fogod h vajon ez csak egy fellángolás vagy tényleg sokáig fog-e tartani?!Ne gondolkozz azon hogy vajon melyik a kettő közül és ha fellángolás is akkor meddig fog tartani csak érezd jól magad vele!Sok szerencsét,szurkolok nektek!
2008. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a férjemmel 7 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szeretjük egymást. Előtte viszont volt egy vőlegényem, másfél év után olyanok voltunk mint az 50 éves házasok.

Uncsi volt, soha nem mentünk sehova, még szeretkezni se nagyon akart. Azóta sem értem, hogy miért. Szóval ez egyénektől is függ. De azért abból a kapcsolatból nagyon sokat tanultam.


A lángoló szerelem egy bizonyos idő után elmúlik, de helyébe lép egy másfajta szerelem, a bizalom, a megbecsülés az együtt töltött szép emlékek miatt.

Az a fontos, hogy sose lustulj el egy kapcsolatban, sose gondold, hogy ez már tuti biztos. A szerelmet minden nap ápolni kell, és éreztetni a másikkal, hogy mennyire fontos neked. Fontos, hogy hosszabb együttlét után is legyenek közös programok, ne csak az otthonülés. Legyél mindig nagyon gyönyörű, ne lásson téged elhanyagoltan. Persze a nagy Ő is ember, de azért vannak kiábrándító helyzetek.

Nem írtad mennyi idősek vagytok, mert azért az is számít. Egy 20 év körüli pasi lehet, hogy még inkább megijed a nagy ragaszkodástól, idősebb korban viszont jobban megbecsülik a férfiak. Nekik is jó a biztonságérzet, ha nem kell attól rettegni, hogy holnap ott leszel-e még neki.

Persze én a nagy átlagos pasikról írtam, nem tudom ő mennyire monogám vagy mennyire nők bálványa. Mert azért ha nagy az ostrom, az is biztos számít...

2008. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szerelem természete olyan, hogy egy idő után csökken. Fel lehet újból éleszteni - valamennyire - ha változtattok valamin, új oldalatokat mutatjátok - de utána ismét csökken.

A megoldás az, ha közben kialakul a szeretet is! Ez ugyan nem olyan lángoló - de ez tartós.

2008. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!