Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek jelentősége vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jelentősége vagy ezt mindegyik fiú csinálja lányokkal?

Figyelt kérdés

Az egyik gimis srác mindig megnézi a napom instán facen és mindig lájkol (én is szoktam neki) meg szoktunk szemezni is.

Szülinapomkor felköszöntött üzibe de nem volt több.

Nekem bejön de ha én is neki akkor miért nem jön oda hozzám vagy ír rám?

17/l


2017. febr. 19. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire kíváncsi rád, úgy hogy alapjáraton nem ismer, az azt jelenti, hogy meg akar ismerni. Valószínűleg eléggé félénk, és nem mer kezdeményezni. Írj rá te amikor likeol valamit, hogy mi a helyzet?:D Nem szégyen az ha te kezded meg a dolgot, lehet onnantól kezébe veszi a gyeplőt,csak így még elkezdeni nem meri.
2017. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mesélj még 🙄
2017. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez abszolut nem jelent semmit :) en is megszoktam nezni mindenkinek a napjat instan..meg az is lehet hogy csak azert likeol mert te is...:) ettol fugetlenul rairhatsz, az ugyis bejon a fiuknak, foleg ha jol nezel ki

16f

2017. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!