Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzam vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzam vagy inkább lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, nagyon tetszik. Szalagavatón is együtt táncolunk. Mindig azt nézem merre van, mit csinál. Viszont nem tudok kiigazodni rajta. Néha nagyon sokat el tudunk beszélgetni, néha viszont szerintem közömbös, de teljesen aranyos, soha nem volt bunkó velem. Tudom nem jó ötlet osztálytárssal kezdeni, nem is beszélve arról, hogy mellette ülök. De nem tudok csak úgy elmenni mellette. Nem tudom sejti-e mit érzek iránta. Lehet hogy nem veszi a jeleimet vagy direkt távolságot tart? A kérdés tehát, hogy próbálkozzam még és kezdeményezzek beszélgetést vagy hagyjam a dolgot, mert úgy sem fog összejönni?

2017. márc. 28. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem leírás alapján még a "jó ismerős" zónában vagytok, de ha többet próbálsz vele beszélgetni, akár személyesebb témákról is, akkor majd tovább alakulhatnának a dolgok:)

Szerintem próbálkozz még, de ha nagyon ugyanígy halad a dolog, akkor lehet hogy más felé kéne tekintgetni:))

Mindenesetre én nagyon szurkolok:D

2017. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de idegesítő ez az osztálytárssal nem kezdünk duma ... Szerintem nyugodtan én is így találkoztam életem szerelmével 🙂
2017. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most volt szalagavatód akkor végzős vagy nem? Akkor ez esetben sokat nem nyom a latban hogy osztálytársak vagytok/ egymás mellett ültök mert kb. fél nem számít semmit ha nem jönne össze.
2017. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!