Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem áll még készen? 5 hós,1...

Nem áll még készen? 5 hós,1 hetes babámmal 3. napja kóstoltatom az alma levét, de igencsak fintorog és húzza a fejét. Várjak még vele pár hetet, vagy próbálkozzam az almapürével, vagy inkább barackkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a kóstoltatás egy hosszabb folyamat, de lehet, hogy mégsem ízlik neki az alma? Egyébként semmi allergiás reakciót nem váltott ki nála.
2010. jan. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Lehet hogy valóban nem áll készen,de az is lehet, hogy az alma nem ízlik neki. Nem minden baba szereti. Próbáld meg a sütőtököt (az be szokott jönni) , sárgarépát, krumplit. Utána lehet kevergetni az ízeket.

2010. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki barackot, sutotokot az lehet, hogy izleni fog neki.
2010. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már készen állhat, inkább savanyú volt neki. Próbálj édesebb almát választani, vagy bébiitalban vedd meg neki, hátha édesebb íze van. Az őszilevet is kostoltathatod vele, de azt csak bébiitalban vásárold. Az én lányomnak az őszibarack jobban ízlett mint az alma.
2010. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként megkóstoltam az almát és édes volt. Lehet, hogy inkább nem ízlett neki. Próbálkozom majd a barackkal (igaz, most csak üveges kapható), talán több sikerrel járunk.

2010. jan. 24. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!