Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 10-12 kilótól szeretnék...

10-12 kilótól szeretnék megszabadulni! Jó választás az úszás vagy inkább valami mással próbálkozzam?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szálkásító diétával jó lesz.
2013. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

-10 kg úszással szerintem nagyon sokáig fog tartani, de persze ahogy Montez írta, megfelelö diétával el lehet érni a kívánt eredményt :)

ja és ha tudsz, szaunázz utána picit!

2013. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszotok.

Tudtok jobbat ajánlani,amit othhon is lehet végezni?

ÉN het 3x 1 órát edzem itthon(fekvőtámasz, felülés, tornagyakorlatok, egykezes súlyzók, nyújtások, szobakerékpár, stb.), de 3 hónap alatt 5 kilóval lettem nehezebb(nem mind izom ami feljöt)...3 éve ugyanezt végeztem itthon és megszabadultam 12 kilótól fél év alatt,most sehogy sem akar sikerülni :\

2013. ápr. 16. 12:26
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy fizikai munkát végzem.
2013. ápr. 16. 12:36
 5/18 Pipamocsok válasza:

Nem tudom mennyire vagy kitartó edzés téren , de én ajánlom neked a "P90X edzés: Egy otthoni fitness program"-ot.

A " Youtub-on " találsz videókat is .


[link]


Semmi esetre sem szabad bedőlni a különféle reklámokban kapható tablettáknak , amivel testmozgás nélkül fogyhatsz!

2013. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta is kellene. Én a fegyencedzést is ajánlom.
2013. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Le tudnád írni vagy be tudnád linkelni nekem ezt a fegyencedzést és a szálkásító diétát? :)

Kitartásommal nincs nagy probléma,mert már 3x sikerült leadnom 10-15 kilót, diéta nélkül sok mozgással,de ugyanez a módszer mára úgy látom hatástalan :\ immunis lettem rá :P

2013. ápr. 16. 16:18
 8/18 anonim válasza:
Jó az úszás! Persze az étrendedre is kell figyelned.
2013. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Esteleg valami konkrét edzéstervet és étrendet tudtok mondani nekem, ami estleg már be is vált :) Lehet ez úszás, biciklizés, erőnléti edzés, akármi csak égjen az a zsír :P

De ha lehet akkor inkább többet mozgok,minthogy koplaljak,met a fizikai munkához kell energia ^^

2013. ápr. 16. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]



Fegyencedzéshez pedig itt találsz több fejezetet, de torrentoldalakról le is tudod tölteni az egészet.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!