Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem tudok úszni, vagy csak...

Nem tudok úszni, vagy csak nem próbálhatom meg?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, de elvileg nem tudok úszni. Nem gyakoroltam valami sokat, de sekély vízben valahogy csak fennt maradok. De a szüleim sosem hagyták, hogy kipróbáljam magam "élesben", pedig egy nálam 10cm-vel magasabb vízszint nem a világvége.

És nagyon idegesítő, amikor vízi parkba mentünk a barátnőimmel, ők ugráltak a 2,5m-es vízbe én meg csak álltam a parton...



2013. ápr. 11. 17:11
 1/4 zs. ***** válasza:
Mindenképp tanulj meg úszni! :) sosem tudod mikor lesz majd szükséged rá. De ahogy látom itt nem veled hanem a szülőkkel van a gond.. Az már nehéz dió..
2013. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem beszéld meg a szüleiddel, hogy szeretnél megtanulni, biztos megértik. Az én ismerőseim közül aki tud úszni (minden osztálytársam, úszás tagozatosok vagyunk), azok közül még egyvalakitől sem hallottam, hogy ne imádná. :D
2013. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jelentkezz egy úszóiskolába. Szüleid biztosan támogatni fogják... Felügyelettel,először ha kell kisvízben simán megtanulsz,a mélyebb vizet pedig beszéld meg szüleiddel,ugyanis az úszás nagyon fontos,és hasznos: mellesleg tényleg ciki,ha nem tud az ember. hajrá! :))
2013. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!