Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 10-12 kilótól szeretnék...

10-12 kilótól szeretnék megszabadulni! Jó választás az úszás vagy inkább valami mással próbálkozzam?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 16:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor hát hajrá ^^
2013. ápr. 17. 06:04
 12/18 anonim válasza:

Szia. Ajánlom neked a Paleo diétát, amit sokan életmódként csinálnak már. Én is ezt a diétát csinálom, csak kicsit lazábban, mint ahogyan a paleo diéta írja, de így is torna nélkül, fogytam 10 kilót négy hónap alatt. Szerintem, ha sportolsz mellette, még hatékonyabb. A diéta lényege, hogy száműzöd az étrendedből a liszteket, a hozzáadott cukrot és a tejtermékek nagy részét. Azaz semmi kenyér, tészta, pékáru, az olyan ital, étel is tilos, amiben hozzáadott cukor van, illetve a tejtermékek. Igaz Én sajtot ettem, de mást nem. Zöldséget, gyümölcsöt bátran lehet enni, Én mondjuk a banánt kihagytam, mert abban rengeteg a szénhidrát. A krumpli, rizs, szintén kimarad, csak néha barna rizst ettem, amúgy köretként inkább zöldségeket. Húst lehet enni bármilyet, bármikor, kell is a fehérje miatt. Tojás is jó, mert laktató és sok fehérje. Rágcsálni gyümit és magvakat lehet, pl. mandula, törökmogyoró, dió. Illetve este már kerüld a gyümiket, inkább répát. Tömören ennyi, de olvass utána jobban, aztán majd eldöntöd tetszik-e a diéta. Remélem segítettem. Sok sikert a fogyókúrához.

T.

2013. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szia! Az úszás legnagyobb előnye, hogy nem terheli az izületeket.
2013. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Sziaa..Idézek egy viccből : " Az úszástól nem lesz szebb az alakod..nézdcsak meg a bálnákat ;) "

Hát igen..:D Először én is az úszást választottam mikor fogyni akartam, de rájöttem hogy nem segít, 2 dkg sem fogytam :( Az úszás nem segít

2013. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat :) Ezekből összeállítom az új tervem és ha sikerült, mindenféleképpen leírom, hogy mennyit és hogyan, ha olvassátok, ha nem :))
2013. ápr. 17. 15:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyél keveset!
2013. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem eszem sokat :D
2013. ápr. 18. 16:04
 18/18 A kérdező kommentje:

2 kiló lent van másfél hét alatt ^^ Kevesebb vacsora, erősítés helyett 130puzusos bicikizés heti 3x és elkezdtem tanulni a fegyencedzést :)

Evvel kapcsolatban lenne kérdésem,ha valaki esetleg csinálja a fegyencedzést.

Érdemes az alapoktol kezdeni vagy kedthetem mondjuk a 3. lépéstől is? Hogyan növeljem az erönlétemet, csináljak minden héten mondjuk 10-el többet mire elérem a 3x50-et?

2013. ápr. 26. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!