Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idióták! Arra nem gondoltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióták! Arra nem gondoltatok még, hogy megváltoztok?

Figyelt kérdés

Nah most, hogy mindenki, aki rákattintott az magára imsert, ki is fejteném miről van szó:


Szóval az ilyen sík hülye, barom, kretén lényekhez szólok, akik azt spamolják mindig, hogy ő velük mennyire kicseszett az élet, mert olyan fejet kaptak amilyet.. Arra nem gondolták, hogy testtel, humorral, intelligenciával ezek mind kompenzálhatóak vagy nektek egyszerűbb inkább azt mondani, hogy a lányok a hibások, akik felszínes libák.. PErsze nem így mondjátok, hanem r... meg ku... áznak vagy esetleg az nem jutott eszetekbe, hogy csak a személyiségetekkel van gond, ami amúgy fejleszthető??

Elnézést, ha valaki lelkébe tapostam megesik az ilyen, de érdekel, hogy mégis miért csinálják ezt, a sajnáltatást meg minden, annyira csak nem lehet rossz a helyzetük, elég sok embert látok az utcán és eddig max az "öregeket" tartottam rondánank, de hát minden kornak megvan a maga szépsége, egy öreget biztos egy másik öreg tart szépnek.. SZóval én nem igen látok "csúnya" embert soha, pedig Budapesten élek és naponta elég sok embert látok, mert sokszor szállok át különböző közlekedési eszközökre.


2017. jan. 13. 15:14
1 2
 11/12 Ay carramba! ***** válasza:
A --->J<---ancsi és a --->J<---uliska szavak NAGY betűkkel írandóak barátom.
2017. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és értem, miről beszélsz, de indulatok nélkül is le lehet írni.

Bár néha nekem is tele a micsodám a sok síránkozástól.

Senki nem tökéletes, és az itt lévők jelentős része 15-25 közötti, keresik magukat, nincs önismeretük, és igen, létezik az életkezdési válság is.

Azt hiszik, 22 után lemaradtak mindenről... Én is ilyen voltam :) Utólag vicces.

Sajnos az emberekből a tolerancia és megértés veszett ki, de ez is csak ezen az oldalon igaz. A való életben minden korosztályból sok kedves, értelmes, normális embert ismerek.

Ez az oldal sajátos, ide az jön, akinek nagy gondja van, vagy nagyon ráér, vagy defektje van. Nem a társadalom reális keresztmetszete.


Egyébként valóban ronda ember alig létezik, csak önbizalomhiányos, ezzel egyetértek. Itt már sokaknak az a ronda, aki nem címlapra való.

Majd felnőnek.

Én is Pesten élek cirka 40 éve, itt születtem. Ritkán látni igazán ronda embert külsőleg.

Az öregek is szépek, egy idősebb (?) abszolút lehet szép, a nagymamám meg nekem szép.


Láttam már mindent, bombanő 60-ast, ronda nő 20-ast, mindenki tudja, nem a spanyolviaszt találtad fel.


EZ egy ilyen oldal, ide feszkó levezetni jönnek. Én is.


Bár egy-két fő vonal kiakaszt, mint 50-es pasi 30 éves nőt akar, miért nem piálhatok 16 évesen, minden nő kuúrva, és egyebek, de ezen túl kell lépni.


A felét tinik írják unalomból.

2017. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!