Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondák! Ti gondoltatok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák! Ti gondoltatok arra, hogy vajon hány ember kalandozott el gondolatban veletek kapcsolatban? Ez a szám biztos hogy nem nulla.

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 23:08
1 2
 1/16 A legrosszabb ***** válasza:
78%
Olykor el szoktam kalandozni, és de, valóban nulla ez a szám.
2017. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Milyen szép megszólítás, nem ismertem magamra sajnos, amúgy konrétan mire szolgál ez a kérdés? A nem rondák is szerintem gondolkodtak már ezen, meg én is, aki nem tudja, hogy mi.

18f

2017. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondolom, hogy bárki rólam kalandozna bármerre

22/L

2017. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ehhj 3-as ezt nem kellett volna :/, odaírtad, hogy lány vagy és mivel ez alá írtál úgy így az jöhet le kevés önbizalmad is van, így valószínűleg pár barom ráfog írni, akiknek a mentalistása olyan, hogy mindegy csak lyuk legyen.
2017. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Biztos,hogy 0. De nem érdekel már,megszoktam hogy a nők levegőnek néznek,és semmibe vesznek...
2017. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok csúnya, csak átlagos, de ennek ellenére is szerintem csak nulla.
2017. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Ronda biztos nem vagyok,de azért válaszolok! :) Jó páran kalandoznak velem kapcsolatban,van olyan ismim,aki szinte talál új képet amit még nem lájkolt! Sokszor arra gondolok,törli a lájkját és újra rányom! :D Én csak úgy hívom őket,f@cverők! :D Nem hiszem már el,hogy az én képeimet nézegetik! Ma pl olyan,akiről már azt gondoltam,hogy leépítettem! Meg sem tudnám,h az oldalamon jár,ha nem reagálna rá! Úgyhogy,ha minden nap nem is,de hetente kalandoznak velem :D
2017. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező te gondolkodtál már rajta? Szerinted te hova tartozól?
2017. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Válasz a 'másik oldalról': Kifejezetten rondákon nem szoktam elgondolkozni, de szoktak olyan lányok tetszeni, akiket a többség nem mondana szépnek, főleg a könyvmoly típusúak. A legtöbbször inkább az a baj, hogy önbizalomhiányosak, és én se vagyok jó kapcsolatteremtő, szóval ennyi volt. Eddig főleg olyan tapasztalatom volt, hogy egy partyarc lánynak megtetszettem, csak egy idő után (legtöbbször rövid) rájöttünk, hogy nincs bennünk sok közös, szóval szintén ennyi. És akkor jöhet a Tankcsapda vonatkozó száma a rohadt mágusról :D Szóval szerintem inkább önbizalmon kéne javítani azoknak, akik rondának tartják magukat (legtöbbször partyarc lányok nem szebbek, csak tudják, hogy hogy viselkedjenek úgy, hogy mégis annak tartsák őket-itt most nem csak rosszra kell gondolni)

(huszonéves srác átlagon felüli külsővel-ezt most csak viszonyítás miatt)

2017. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem egyszer hallottam már, ahogy kiröhögnek az utcán. Múltkor vmi "szmiágolt" emlegettek, meg "csúfságot", bár előbbi nem tudom, milyen cigány nyelvjárás lehet és hogy mit jelent. Mondjuk általában csőcselékről és bidámokról van szó, de a csőcseléknek és a bidámoknak is ugyanolyan szépségideáljaik vannak, mint mindenki másnak, csak ők vannak annyira prosztók, hogy ezt így kinyilvánítják.


Olyat még egyszer sem hallottam viszont, hogy "egész jól nézel ki", vagy hogy "nincs veled baj". Egyetlen lánnyal volt eddig szexuális kapcsolatom, ami egyetlen alkalmat jelentett, illetve kereken nullával párkapcsolatom. Nála és csomó más nő ismerősömnél utalgattam már arra, hogy milyen ocsmány vagyok, titkon várva valami olyasmit, hogy "áh, dehogy, ne hülyéskedj". Inkább tématerelés volt a válasz.


Itt gyakorin is elküldtem pár nőnek a képemet. A legpozitívabb reakció az volt, hogy "nem a külsőddel van baj", de semmi egyéb hozzáfűznivaló. Javarészt viszont még itt se kaptam választ, még azoktól se, akik azzal kezdtek, hogy "őszinte leszek, mert miért foglalkoznék egy vadidegen érzéseivel".


Amikor próbálkoztam nőnél, akkor vagy az volt a reakció, hogy kétszavas válaszokkal reagált, vagy az első találkozás után eltűnt (úgy, hogy előtte minden másodpercében velem beszélgetett), vagy meg lett mondva kereken, hogy "nem vagy az esetem".


És mivel észrevételeim szerint 100-ból 100 nőnek a külső az első szűrő, amin ha nem mész át, akkor abban a másodpercben meg van pecsételve a sorsod, ezért nyugodtan levonhatom a konklúziót, hogy egészen biztosan nulla nő kalandozott el velem kapcsolatban.

2017. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!