Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondák! Ti gondoltatok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák! Ti gondoltatok arra, hogy vajon hány ember kalandozott el gondolatban veletek kapcsolatban? Ez a szám biztos hogy nem nulla.

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 23:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es,légyszi küld egy képet,kiváncsivá tettél! Nem hiszem el,h ennyire gáz lennél! Egyébként a"csúnyák" is megtalálják a párjukat,ne aggódj!
2017. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es, Szméagol, így keress rá.


Küldj nekem is képet,mindig egyenes, epito jellegu kritikát írok a fotókra.

2017. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Küldtem képet. Vagyis mindjárt küldök.
2017. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kuldj nekem is, ha gondolod, oszinte leszek
2017. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én arcra átlagnak mondanám magam, de van rajtam plusz súly. Kövér nem vagyok szerintem viszont duci. Én ebben látom a problémát, hogy még soha senki nem érdeklődött irántam. Bár néha azért elbizonytalanodom, mert mikor vékonyabb voltam se kellettem senkinek. Van egy csomó fiú barátom, de pasim vagy "kalandom" még sose volt. Abban pedig biztos vagyok, hogy rólam aztán senki nem fantáziál :D 20/L
2017. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahha XD
2017. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!