Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idióták! Arra nem gondoltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióták! Arra nem gondoltatok még, hogy megváltoztok?

Figyelt kérdés

Nah most, hogy mindenki, aki rákattintott az magára imsert, ki is fejteném miről van szó:


Szóval az ilyen sík hülye, barom, kretén lényekhez szólok, akik azt spamolják mindig, hogy ő velük mennyire kicseszett az élet, mert olyan fejet kaptak amilyet.. Arra nem gondolták, hogy testtel, humorral, intelligenciával ezek mind kompenzálhatóak vagy nektek egyszerűbb inkább azt mondani, hogy a lányok a hibások, akik felszínes libák.. PErsze nem így mondjátok, hanem r... meg ku... áznak vagy esetleg az nem jutott eszetekbe, hogy csak a személyiségetekkel van gond, ami amúgy fejleszthető??

Elnézést, ha valaki lelkébe tapostam megesik az ilyen, de érdekel, hogy mégis miért csinálják ezt, a sajnáltatást meg minden, annyira csak nem lehet rossz a helyzetük, elég sok embert látok az utcán és eddig max az "öregeket" tartottam rondánank, de hát minden kornak megvan a maga szépsége, egy öreget biztos egy másik öreg tart szépnek.. SZóval én nem igen látok "csúnya" embert soha, pedig Budapesten élek és naponta elég sok embert látok, mert sokszor szállok át különböző közlekedési eszközökre.


2017. jan. 13. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
:)) én nem kattintottam! én nem vagyok ilyen!
2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te még rosszabb vagy, mert ezek szerint az egeret fejelgetted -_-
2017. jan. 13. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem én!
2017. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Háát akkor meg ennél is rosszabb VAGY, mert kényszerítetted az aranyhaladat, hogy ú kattintson ide helyetted, sőt már kétszer is..
2017. jan. 13. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És most ezzel mi is a cél? Akinek gondja van a kinézetével,életével,csajozással/pasizással vagy a mindennapjaival nyilván van oka rá,csak nem mindenki kezeli egyformán.Én egy szakításon túl lépek ha nagyon szeretem is hetek alatt,más 2 hónap után is bőg vagy eret vág ez ellen én nem tehetek semmit,az ellen se hogy más miért szól be ok nélkül mindenkinek akiket nem is ismer.De lehet szó magatartásról,illedelemről,élet felfogásról,kinézetről mindenkinek mást jelent
2017. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
egyetértek veled kérdező, elég sok itt az aberrált állat :/
2017. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Trollkodni jöttem ide, de feladtam.... Mélységesen igazad van.


Régen voltam tini

2017. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
azt hittem igaz lesz rám, de csak egyetérteni tudok :(
2017. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ay carramba! ***** válasza:
47%
LOL.
2017. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ez pontosan így van. jancsi és juliska mendegéltek az erdőben, LÁláláLáláLáááááá, ja nemide
2017. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!