Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány, ha egy fiú nem állítgatja a haját?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy nincs olyan frizurám, ami a mai "divat" fiúknál, tehát az a hátra/oldalra fésült, oldalt lenyírt, mert teljesen nem az én világom. Ha választani kell, akkor inkább a zselézés, de azt se nagyon szoktam.

Általában csak beállítom, hogy ne álljon össze-vissza és kész. Néha egész jól be is áll magától, néha kevésbé, de szerintem nem vészes, csak nem kirívó.



2017. jan. 5. 15:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nos, látom ne jutunk egyről a kettőre.

Akkor bocsánat uram, hogy megbántottam az érzéseit, nem ez volt a szándékom, ne tessék kifordulni magából.

Első két válaszoló, köszönöm, hogy rászántátok válaszotokat a butácska kérdésemre. Így most már odamerek menni a lányokhoz a jelenlegi hajammal is, nagy előrelépés lesz az életemben. Eddig a házból sem mertem kimozdulni, de most már örökre megváltozott az életem, még egyszer köszönöm.

2017. jan. 5. 16:47
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Nem hátrány, ha neked jól áll és tetszik hidd el, hogy a lányoknak is tetszeni fog. Előbb ismerkednék egy ilyen fiúval mint sem egy felnyalt hajúval. De persze a belső is fontos. A divatmajmok között is vannak jófejek és a normális külsejűek között is vannak bunkók. Szeritem a lányok azon része akiknek még számít valamit a szerelem szó tetszeni fogsz, a többivel meg nem kell foglalkozni.


KomolytalanVálasz:

Ne húzd fel magadat ilyen hülyeségen. Igazad van, naponta többször többen tesznek fel szubjektív kérdéseket. De hát ez egy ilyen oldal. Ez a lényege. Különben sincs rossz kérdés. :) Engedd el. ;)

2017. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.

Nem szóltam le senkit a haja miatt, azért sem értem min akadt fenn :D Van egy haverom, neki is ilyen haja van és az egyik legrendesebb ember akit ismerek. Tudom, hogy nem ezen múlik.

Engem csak az érdekelt pár lány véleménye, ilyen témában nyilván nem fiúkat fogok kérdezni :D

2017. jan. 5. 16:59
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Sok sikert! :)


Neki nem a hajaddal volt problémája, hanem a kérdéssel. Mert sokszor tesznek ki hasonlóakat amire alapvetően tudják az emberek a választ. De mint mondtam, ez egy ilyen oldal. Van amikor valóban zavaró, de két dolgot tehetsz: idegeskedsz rajta vagy elengeded.

2017. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Vagy jót nevetsz rajta, ahogy én szoktam :D
2017. jan. 5. 17:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Ahhj, én annyival jobban szeretem ezt a fajta hajat, amit leírtál, mint azt, amit a legtöbb fiú ma hord:D Nem tudom, nekem nem férfias.. meg annyit kell baszogatni azt a hajat, hogy úgy álljon, ahogy a gazdája akarja.. Nekem nagyon nem jön be. Szóval szerintem jól teszed, hogy így csinálod, de ez csak az én véleményem:) 17/l
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!