Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek nagy hátrányok csajozásná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy hátrányok csajozásnál? 15/f

Figyelt kérdés

Ha egy fiú nem szereti:

-a sportokat

-autókat

Nem dohányzik,nem iszik,de szívesen jár bulikba.

-ügyetlen

Néha túl komoly,ritkán nevet.



2016. dec. 24. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A lányok nagy többsége nem szereti az autókat

Rendes srácnak gondollak, aki rendes lányt szeretne. Szóval az sem hátrány, hogy a cigarettát és a szeszesitalokat is mellőzöd.

A bulik kedvelése pozitív. Viszont ha egy picit eresztesz a komolyságodból, több esélyed lehet. Remèlem valamit segítettem. Hajrá! :D

2016. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát öcsém hasonló, azaz ezek egyeznek.

Hozzájött még az is, hogy magas és nagyon vékony.

Apám állandóan piszkálta emiatt...

De nagyon szép barátnői voltak/vannak.

2016. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem ezek alapján bejönnél, kivéve ha a bulit nézzük. Én egyáltalán nem járok.
2016. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Nézd most írhatnék ide kis regényt és lehet fogok is, ha megjön hozzá a kedvem.

Szóval tök mindegy mit sorolsz fel itt hátrányként, mert a hátrányod nem az, amit leírsz, a hátrány az ilyen esetben mindig az, hogy azt hiszed, hogy hátrányban vagy és ez a nagy gond..

Tudod mikor meglátsz egy lányt és oda akarsz menni, akkor az ilyenek miatt lesznek azok, a gondolatok, hogy áhh én ebben meg abban vagyok rossz és ezért meg azért nem vágódok be nála, de ez baromság, a gond csak a fejedben van, mert nem raktál mindent a helyére, ugyanannyi esélyed van, mint bárki másnak, és ha még nem is jön össze akkor is sikerként kell hogy elkönyveld az élményt, miért? mert megtetted, mert fogtad magad és legyőzted saját magad, a korlátaidat.. AZ egész fejben zajlik, ez kihat a kiállásodra, emiatt nem tűnhetsz határozottnak, férfiasnak, pedig nem nagy művészet..

Ez olyan mint a bunyónál, gyerekkorom óta űzöm az egyik ágazatát a küzdősportnak, és volt hogy már a tesóm miatt kiálltam úgy hogy tudtam, hogy vesztek ellenük, de bevállaltam helyette az ütéseket, hogy miért? mert tudtam, hogy hiába megyek oda és vernek össze avégén én jövök ki győztesként mert volt annyi bennem, hogy megtettem. Bevallom nem vagyok rá büszke, de már köptek le, rúgtak fel, földön már rúgtak meg, ütöttek le nem is egyszer, de ezeket az emlékeket mind elkülönítem a fejemben és nem hagyom, hogy kihassanak az életemre, hogy miért? Mert ha ezt megteszed, akkor vesztettél.. Ezek is emlékek, tanultál belőle, de nem kell hogy ez vegye körbe az életedet, úgy mint a „csajozásnál” ne a hátrányaidat nézd és ne a sikertelen próbálgatásaidat számold, hanem azt hogy hányszor sikerült leküzdened saját magad, a korlátaidat.

Nekem az edzőm mottója az, hogy az 1 az 1 ellen harcban szinte minden esetben az egész fejben dől el, az hogy az ellenfeled, hogyan lép a csatatérre, akkor már eldőlt minden, mert ha valaki felvan készítve teljesen és csak erre koncentrál, akkor ő verhetetlen.

Szóval azt tudom neked ajánlani meg úgy mindenki másnak, hogy ilyet nagyon ne csinálj, hogy a hátrányaidat méregeted, mert csak a saját véredet szívod és a saját értékes idődet pazarlod, minden egyes mp számít, főleg küzdelmeknél, 1-1 mpen akár az egész meccs is állhat.. Hidd magad győztesnek legbelül, de azért ne szállj el az egódtól, jó az önbizalom meg vonzó, de a túl sok meg taszító.

17f

2016. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat:)!
2016. dec. 24. 19:17
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Ezek közül csak az a jó,h nem dohányzol és nem cigizel... A többi nem túl szimpi, fōleg h nem sportolsz, meg ügyetlen is vagy
2016. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6.Esetleg tudsz tanácsot adni,hogy tudnék változni?
2016. dec. 25. 12:55
 8/23 anonim válasza:
18%

Hogy nem szeretheti egy fiú a sportokat? Szégyen vagy..

Az hogy nem iszol az nem baj, legalább nem leszel alkoholista. Az meg hogy ügyetlen vagy, az szerintem eléggé tré. Bár valamelyik csajnak ez jön be, úgyhogy ennyi. :D


De az, hogy sportot nem szereti.... No comment!

2017. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Nem muszáj minden fiúnak autókat, sportot és kábítószereket szeretni. Szerintem nagyon aranyos vagy, aki megbecsüli a barátnőjét :) 15/L
2017. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért is lenne kötelező a felsorolt dolgokból akár 1-et is csinálni/szeretni.


Attól, hogy valaki férfi nem kell azt csinálnia meg szeretnie ami "adott" aki meg nem szeret így az húzzon a p**ba :)

2017. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!