Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek nagy hátrányok csajozásná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy hátrányok csajozásnál? 15/f

Figyelt kérdés

Ha egy fiú nem szereti:

-a sportokat

-autókat

Nem dohányzik,nem iszik,de szívesen jár bulikba.

-ügyetlen

Néha túl komoly,ritkán nevet.



2016. dec. 24. 17:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem, de amúgy a bulizós pasikat én speckó mondjuk nem annyira szeretem. A többi az nem oszt-nem szoroz. Mondjuk nem is vagy az én korosztályom, szóval ilyen szempontból lényegtelen, de azért gondoltam, leírom.
2017. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem hátrány,sőt az,hogy nem cigizel és nem iszol előny. Általában én is komoly vagyok,de azért elég sokat nevetek is,hangulatomtól függ. Az pedig ,hogy nem szereted a kocsikat egyáltalán nem gond. A sportok nekem sem a kedvenceim,lehet azért mert elég ügyetlen vagyok mindegyikben és egy picit lusta is...összességében szerintem semmi gond nincs veled,és csak akkor változz meg ha TE akarod nem pedig azért mert valaki azt mondta.


13/L

2017. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Ay carramba! ***** válasza:
"csak akkor változz meg ha TE akarod nem pedig azért mert valaki azt mondta" Ez igaz is lenne, csak sajnos ez egy közhely. Ha olyan szituációt veszünk, amikor egy kezelhetetlen emberről beszélünk (mondjuk ez egy kicsit szélsőséges), akkor nem biztos hogy jó eredménnyel jár, ha magában közben ezt gondolja. Vagy valami hasonló, remélem értetek engem.
2017. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!