Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csajozásnál is működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csajozásnál is működhet?

Figyelt kérdés

Szóval...


Unalmamban sokat szoktam facebookon lányokkal beszélgetni, nem csajozás céljából, egyszerűen csak barátkozni szeretnék velük..


Mivel nincs semmi komoly célom velük, ezért nagyon laza tudok lenni. Ami annyiból áll, hogy egyfajta szerepjátékot kezdeményezek, és mintha egy pár lennénk, becézgetjük egymást, perverzkedünk kicsit... stb.

Mikor először alkalmaztam ezt, azt hittem, hogy elküld az anyjába, hogy hogy merek így beszélni vele..stb.

KIÉGTEM, DE NEM!

Ez a dolog működik!!

Már az 5. csajtól hallottam azt néhány nap-hét ilyen "beszélgetés" után, hogy velem mer bizalmas lenni.

És ezt nem csak úgy mondták, mert tényleg azok lettek.


Gondoltam, miért ne próbálhatnám majd ki élőben párkeresés céljából!?

Ezzel csak egy probléma van.

Lehet, hogy az elején jól indulna, de mivel nem lehet örökké ezt a játékot játszani, ezért elkezdenénk komoly dolgokról beszélgetni, miután én azonmód átkapcsolnék 'komolyba', és onnantól kezdve csakis feszülten és szorongva mernék beszélgetni a lánnyal, mint ahogy szokott lenni...


Szerintetek ez a módszer mennyire gyerekes?

Használható?


2015. jún. 25. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F
2015. jún. 25. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Furák a mai lányok... :D Ha nekem nem lenne barátom, akkor is elküldeném a sunyiba azt a fiút aki így akar velem "szerep játszani". :O Ha tetszene szintén hülyeségnek tartanám. Meg én olyannal nyáladzani nem is tudnék akit nem szeretek, régebben volt az egyik MMO-ban férje a karakteremnek, csak játékon belül dumáltunk így, de erősen gondolkodtam mi a frászt írjak neki, barátomnak meg folyamatosan tudnék változatosan nyáladzani... :D Nekem egy haver legyen is haver, inkább csak akkor kezdeném elveszíteni a bizalmam ha ilyet akarna játszani velem. :O Szerintem gyerekes módszer ha arra gondolok ezután hogy kezdeményeznél valakinél, kínos helyzet lenne, nem használható. Kíváncsi vagyok még miket fognak írni, ez az én véleményem. 16/L
2015. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2015. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!