Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hátrány, ha egy fiú nem állítgatja a haját?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy nincs olyan frizurám, ami a mai "divat" fiúknál, tehát az a hátra/oldalra fésült, oldalt lenyírt, mert teljesen nem az én világom. Ha választani kell, akkor inkább a zselézés, de azt se nagyon szoktam.

Általában csak beállítom, hogy ne álljon össze-vissza és kész. Néha egész jól be is áll magától, néha kevésbé, de szerintem nem vészes, csak nem kirívó.



2017. jan. 5. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány.

Még szerintem jobb is

2017. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj, sőt előny, ha nem vagy ugyanolyan, mint a többi. :)
2017. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

annyira imádom azokat, akik sületlenséget kérdeznek vagy olyat amire tudja a választ esetleg olyat, ami kifogásként szolgál az igazi problémájára, ami nem más mint a nyusziságod!! Nyuszi vagy!! Nem mersz odamenni egy lányhoz és ezt a hajadra fogod mi?? holnap mivel jössz vissza? Lányok hátrány, ha egy fiú tud beszélni? Van lába? tud futni? meg ilyenek lesznek?? de lehet csak azért nem vesznek észre, mert ilyen apróságokon elakadsz mikor egy embert nem lehet a haja alapján megítélni, ugyanúgy vannak idióták a nem divatos hajúak között...

Nekem divatos a hajam, ha érdekel, oldalt 1,5cm-3cmes átmenetek vannak, felül meg 10cmes amit oldalra fésülök fürdés után és ennyi, nem állok a tükör előtt, be se szoktam zselézni, mint te mégis rengetegszer megdícsérték már a hajam, hogy milyen jól áll és igen ez a lényeg, hogy olyan hajad legyen, ami jól áll vagy jól érzed magad benne és nekem mindkettő megvan, dolgozz kicsit az önbizalmadon, mert hótziher, hogy a gond ott van és nem a fejeden levő szőrrel.

17f

2017. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem értetted a kérdést, vagy érzékeny pontra tapintottam :D

Nem a vitakeltés volt a cél, ez csak egy szimpla kérdés volt.

Örülök, hogy neked tetszik az a haj, és boldog vagy vele :)

Én is boldog vagyok, hogy nekem nem olyan. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a lányoknál ez mennyire szempont.

2017. jan. 5. 15:49
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Huh öreg már mindent értek, szerintem elviselhetetlen egy alak lehetsz és még a felfogásoddal is gond lehet, de akkor kiemelem a lényeget: NEM A HAJ SZÁMÍT, NE ARRA FOGJAD, HOGY NEM TETSZEL XY-NAK, ha jól áll mindenki letojja és mint mondtam nem vagyok "páwa" divatos hajam van és a leírottak alapján te többet állsz a tükör előtt, mert én soha életemben nem zseléztem be a hajam.


Alapjában véve nem a válaszommal van gond, hanem az idióta kérdéseddel, de ha 12 vagy akkor még elnézem, csak azt ne mondd, hogy 16-17 vagy felette vagy esetleg, mert akkor elsírom magam, hogy valakinek ennyi értelem jutott csak.

2017. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem ne tűnsz kis fiatalnak, ha így kiakadsz egy kérdésen :)

Nem zselézem a hajam, csak azt írtam ,hogy én azt jobban pártolnám, mint ez a mostani "divatot".

Azt meg hogy nincs, nem is volt nőm, megint nem tudom honnan veszed, mert ilyen nincs a kérdésben.

Engem csak az érdekelt, hogy tényleg ez jön e be a nőknek, mert sok embert látok ilyennel.

Legközelebb figyelmesebben olvasd el a kérdést és ne vegyél mindent magadra :)

A vitát itt lezárom, az első pár válaszolónak pedig köszönöm.

2017. jan. 5. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Jól van fiam ügyes vagy, ennyi után se érted meg, gratulálok, neked konrétan a pofádba kell odrítani, hogy a kérdésednek semmi értelme nincs, mert egy lány nem a hajadba szeret bele, ha jól áll akkor kb mindenki leszarja, nyilván legyél igényes és ennyi, amúgy milyen divatra gondolsz?? Az hogy felzselézed és áll mint a cövek az szerintem több éve volt már és akkor se csináltam, ilyenből már elég kevés van, a rövidebb haj meg gyakran maától ágaskodik, szóval szerintem akiket te huh de divat mániákusoknak nézel, azok max csak igényesek és jérnak fodrászhoz.


NAh jah ha lesz az első két válaszolónak egy fiú az életében, aki udvarol nekik és minden apró kis pontnak megfelelnek, de várjuunk a haja divatos, akkor majd pont azért nem jön össze vele, nah ilyen szinten nem érdekel senkit a haj, mint mondtam annyi a lényeg, hogy jól álljon, az hogy ilyen a hajad az nem mond el semmit rólad, lehetsz ettől még valaki szemében helyes máséban meg nem, mivel NEM EZ SZÁMÍT, de sok sikert, remélem örülsz majd a következő válaszoknak hogy neked milyen szuper hajad van, mert nem vágattad úgy le, de annak sem lesz értelme, mivel nem számít, de ha neked csak ennyi öröm jutott az életedbe, akkor nem gátolom meg, LÁNYOK ha szépen megkérhetlek titeket, mondjátok el, eme ifjú úriembernek, hogy hátrány-e ha nem állítgatja a haját..

(egy semmit mondó kérdés, mivel ha azt teszem fel, lányok hátrány, ha egy fiú állíthatja a haját, az se hiszem, hogy olyan nagy gond lenne) és igen mindösszes 17 éves vagyok és még is feltudom fogni, hogy nem ez a lényeg az ismerkedésnél.

2017. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1.Barátom, neked idegkezelési és értelmezési problémáid vannak, menj el egy pszichológushoz, a saját érdekedben.

Nyugodtan, értelmesen nem lehetett volna ezt leírni?

2.Nem írtam, hogy divatmániás, nem tudom annak a stílusnak a nevét, ha van egyáltalán és így tudtam rá utalni.

3. Ahogyan előbb is írtam, nem az volt a kérdés, hogy a lányok imádni fognak e a hajammal, hanem hogy tényleg ennyire számít e nekik, mert sok fiú babrál a hajával. Remélem azért harmadjára érthető voltam.

2017. jan. 5. 16:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, majd a lányok úgy is felállítanak mást ha kell nekik.
2017. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a barátod, idiótákkal nem ismerkedem, de akkor ávillágítok..

Van a beszéd (magába foglalja a humor egy részét és a műveltséget is) van a stílusod és van az arcod meg talán a tested és maga a személyiséged, nah szerinted ha ezek közül mindegyiknek megfelelsz, de a külsőnél mondjuk tetszik az illető arca, de várj a raszta haj nem tetszik, de neki olyanja van és jól áll neki, akkor nem jössz vele össze?? szerinted ki az a lány, aki ebből gondot csinál?? Őszintén lányok gondot csinálnátok a haj miatt? mert én kétlem drága "barátom", amúgy meg lassabban írtam, hogy jobban megértsd, de látom nem sikerült neked.


Mondok pár hasonlatot a kérdésedre:

Lányok, nálatok hátrány, ha egy fiú sportol?

, ha művelt?

, ha X dologban nagyon jó?

,ha kitűnő tanuló?

, ha tud úszni?

, ha szokott levegőt venni?


Nah igen nagyjából mindegyikre egy válasz jöhet: nem hátrány és ez így van rendjén, viszont te annyira beszűkült látókörű vagy, hogy az hihetetlen ajánlok figyelmedbe pár könyvet, leginkább személyiségfejlesztésre és akkor rájössz mennyire értelmetlen fas*ságot tettél itt fel, mert hogy mindegy ki mit ír ide, lehet annak a lánynak, aki neked tetszik, te pont nem jössz be, akármilyen hajad is van.........

2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!