Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alábbi két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alábbi két fiú közül ki a szimpatikusabb számotokra?

Figyelt kérdés

a. Magas és izmos (jár gyúrni). Extrovertált személyiség, emellett nagyon laza, kevés dolgot vesz komolyan. Szeret poénkodni szinte mindenen, gyakran másokon is. Követi a divatot (öltözködés, hajviselet) és a zenei ízlése is hasonló a kortársaihoz.


b. Átlagos magasságú, vékony testalkatú. Rendkívül introvertált, nehezen nyílik meg egy társaságban vagy valaki előtt és kevés barátja van. Komoly ember (de ez nem azt jelenti, hogy nincs humora), sok téma érdekli kezdve a történelemtől egész a matematikáig. Zenéket, filmeket illetően nagyon más az ízlése, mint a legtöbb kortársának.


2016. okt. 23. 21:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

B.

A különc alkat jobb választás, tapasztalataimból szólva.

22/N

2016. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha muszály választani, akkor az A. Bár rajta is sokminden kifogásolható, de nem szeretem a nehezen megnyíló embereket, nem tudom kezelni őket.
2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kicsit az egyik, kicsit a másik. Az elsőhöz nemhiszem hogy kell hozzáfűznöm bármit is. A másodiknak adnák egy esélyt, mert teljesen a bátyámra illik (najó a töriről talán nem szeret beszélgetni) és szerintem nagyon sokan rosszul ítélik meg, semmivel nem több nála egy kigyúrtabb "divatmajom" srác max kicsit jobban néz ki. 16L
2017. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő.
2017. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Akár mind2, szóval bármelyik :D
2017. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
B
2017. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jobban inkább a B. De az A. Is jó.
2017. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
C
2017. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
B
2017. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na en is jarok edzeni, magas vagyok, kinezetre nincs gaz, foleg amiota fogszabalyzom sincs a mosolyom is szep, intellektualis vagyok nagyon sok minden erdekel es imadok szorakozni szoval eleg extrovertalt szemelyiseg vagyok. Ja es masfel eve nincs baratnom...szoval ez a nagy budos helyzet, pedig a ketto kozott vagyok. :D
2017. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!