Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alábbi két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alábbi két fiú közül ki a szimpatikusabb számotokra?

Figyelt kérdés

a. Magas és izmos (jár gyúrni). Extrovertált személyiség, emellett nagyon laza, kevés dolgot vesz komolyan. Szeret poénkodni szinte mindenen, gyakran másokon is. Követi a divatot (öltözködés, hajviselet) és a zenei ízlése is hasonló a kortársaihoz.


b. Átlagos magasságú, vékony testalkatú. Rendkívül introvertált, nehezen nyílik meg egy társaságban vagy valaki előtt és kevés barátja van. Komoly ember (de ez nem azt jelenti, hogy nincs humora), sok téma érdekli kezdve a történelemtől egész a matematikáig. Zenéket, filmeket illetően nagyon más az ízlése, mint a legtöbb kortársának.


2016. okt. 23. 21:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
A
2016. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
egy vekonyabb A-t
2016. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Semelyik, ha ezek kozulkell valasztani akkor semelyi, de ha lenn egy "c" ami a ketto kozott lenne es vegyesen mindegyik lenne , nem csak ezek az altalanositasok,hogy egy izmos srac nem komoly,buta meg semmit nem vesz komolyan, a vekony pedig elvont, nem ez olyan hulyeseg..
2016. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
B
2016. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Kettő között olyan aki nem túl mainstream, van stílusa és saját gondolatai, de alapvetően társasági extrovertált ember aki vicces mindenből viccet tud csinálni de érzi mit kell komolyan venni és tudja hol a határ, emellett persze nyitott, okos, és érzékeny.

(Szerintem ez alapján mindenki érti miért nincs barátom :D:D:D)

2016. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
Önimádó kizárva,Norman Bates kizárva! Más opció??
2016. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%
B. Én is hasonló vagyok
2016. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

A -egyértelműen, a kicsi férfiak már nem nőnek, akárki lehet izmos, a nagyon laza tetszik (mert én is ilyen vagyok), kevés dolgot vesz komolyan (de egy valamit nagyon komolyan vesz) pipa, poénkodás szintén okés, a divatos dolgon lehet változtatni, zenét pedig olyat hallgat amilyet akar.

17L

2016. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Norman Bates forever <3 (marmint a filmbol nem a soribol :DD)
2016. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
B, de rávenném arra, hogy eddzen.
2016. okt. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!