Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alábbi két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alábbi két fiú közül ki a szimpatikusabb számotokra?

Figyelt kérdés

a. Magas és izmos (jár gyúrni). Extrovertált személyiség, emellett nagyon laza, kevés dolgot vesz komolyan. Szeret poénkodni szinte mindenen, gyakran másokon is. Követi a divatot (öltözködés, hajviselet) és a zenei ízlése is hasonló a kortársaihoz.


b. Átlagos magasságú, vékony testalkatú. Rendkívül introvertált, nehezen nyílik meg egy társaságban vagy valaki előtt és kevés barátja van. Komoly ember (de ez nem azt jelenti, hogy nincs humora), sok téma érdekli kezdve a történelemtől egész a matematikáig. Zenéket, filmeket illetően nagyon más az ízlése, mint a legtöbb kortársának.


2016. okt. 23. 21:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nekem is B de inkább C. Aki általában kevés dolgot vesz komolyan az kevésre is viszi. Mármint ahhoz, hogy valaki mondjuk jó és híres komikus legyen kell legyen esze például politikához és ezer más dolgokhoz, hogy viccet csináljon belőlük.

Adam Sandlert sokan szidják hogy mennyire gyökér de én imádom. De Adamnak van más oldala is.

Vagy épp Jim Carrey, őt is imádom mert bármilyen hülye is a valóságban fegyverellenes nyilatkozatokat tesz és egyéb komoly dolgokról is tud beszélni.

Azért az kell hogy egy fiú a viccen is túl tudjon mit mutatni és az izmai nekem ahhoz nem elegek.

Sőt unom a sok tucatsrácot, mind ugyanúgy néz ki és az öltözködésük is, meg se tudom már őket különböztetni.

Ha zárt az még egy dolog, nekem vagy 30-40 közeli barátnőm van és ha a fiúmnak csak egy barátja van teszek rá.

A lényeg hogy az ágyban jó legyen, ott ne legyen introvertált mert az már más kérdés.

A Spancserek pont erről szólt, na olyan fiúnak örülnék ;)

2016. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A, mert én is az vagyok.
2016. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Most a legtöbben az A opciót választják,de eltelik 10 év és az A aki semmit nem vesz komolyan,nem törődik semmivel,majd épp a B-nek dolgozik,szóval idővel fodul a kocka
2016. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem:

Átlagos magasságú vagy magas, vékony testalkatú, extrovertált személyiség, szeret poénkodni, de tud komoly is lenni, sok téma érdekli.


Gontolom, te vagy a 2. Nem vagy te rossz fogás :D Csak lazíts! ;) 15l

2016. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Inkább B,én is olyasmi vagyok,csak a töri,matek stb nem érdekel.
2016. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#13 sajnos nem sokszor van úgy, ahogy mondod. A vezetőpozíciókba nagyon ritkán kerül introvertált, magának való ember. Ahhoz kell tudni az emberekkel bánni, lelkileg bírni kell, tekintélyt kell szerezni, és ami a legfontosabb, kell egy szilárd öntudat. Nyitottság, spontaneitás stb mind kell, ami az A-ban dominánsabb.
2016. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Igen abból nagyon jó fönök lesz aki nem vesz komolyan semmit,nincs benne felelőség érzet,folyton laza stb...


Nem az ilyenekből lesz jő főnök,tapasztalat.

2016. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A
2016. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát inkább a kettő között
2016. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem A! Pfuj...

Egyértelműen B.

2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!