Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fura, többi lent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fura, többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de a lányok mindig rajongtak értem. Fura hogy én nem érzek irántuk semmit. Mármint nyugalom a saját nemem felé sem. Suli kezdet óta 3 lány próbált nekem szerelmet vallani de egyszerűen nem érdekelnek. Velem van a baj? 15/f

2016. okt. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Veled bizony.
2016. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Senkivel nincs baj. Lehet, hogy azért szeretnek ennyire a csajok, mert mondjuk jól nézel ki (ha küldesz fotót üziben, szívesen értékelem ;) ). És ha nem érzel irántuk semmit az nem baj. Nekem is van egy osztálytársam, akibe több lány is szerelmes, mert nagyon jól néz ki és elég rendes is (én nem szeretem őt). Mégsem szerelmes látszólag soha senkibe. Ezt nem lehet irányítani. Majd jön a szerelem ha jönnie kell :)

14/L

2016. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Talán mèg nem èrkezett el az a "barátnőt szeretnék" idő az èletedben. Csak csináld, amit szeretsz, éld az életedet. Azoknak a lányoknak már kell valaki, de te még nem vagy rászorulva, vagy pedig nem fog meg bennük semmi. Majd ha egyszer találkozol egy olyan lánnyal, akiben valami megfog...akkor majd fog érdekelni...stb.
2016. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

(És pofátlanság lenne tőlem ha kérnék egy képet?)

2016. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem tesòm 😅 17 éves vagyok és ugyanúgy jönnek a lányok szerelmet vallani. Egy dolgot ne csinálj. Sajnálatból ne gyere össze velük. Ö szerelmes volt belém én nem és megbántottam. Azóta csak kavarok esténként mindig más csajjal :) az a legegyszerübb.
2016. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudtam én hogy rendben vagyok csak gyakran megkérdőjeleznek a haverok :D #5 örülök hogy nem vagyok egyedül
2016. okt. 23. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig érdeklődök irántuk, csak félek kimutuatni :D
2016. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!