Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fura?

Figyelt kérdés

Egy 15éves csaj egy 21éves pasival ha együtt vannak.


Kérlek titeket hogy most ne szólogassatok be!



#kapcsolat #21/F #furcsa?.
2016. szept. 14. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mintha egy 15 éves csaj egy 8 éves kisfiúval lenne.
2016. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Matekból 1-es.

Amugy tényleg kíméljetek az ilyen beszólásoktól. Nincs hozzá kedvem.

2016. szept. 14. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Ba.dki kérdező visszanézel egy pár kérdést legalább négy ilyen 15/l 21/f van nem értem miért csináljátok ezt.
2016. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mármint mit? Hogy miért irom ki? Az maradjon az én dolgom.

De még mindig nem a kérdésre lett válaszolva.

2016. szept. 14. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Skh
2016. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen fura keress inkább korodbelit ez lehet neked menő de egy 21 évesnek annyira nem jó szerintem hogy"csá haver! csá milyen az új barátnőd? Jó most ballagott általánosból tegnap megittunk egy üveg süsü pezsgőt szóval mondhatjuk hogy kirugtunk a hámból"
2016. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Öhm már elballagtam és már 10. Vagyok de ez nem számít.

Nem menő. Mármint lehet hogy az másnak ha ennyivel idősebbel jön össze de nem nekem.

Csak annyira szimpatikus meg jól lehet beszélgetni vele sok a közös dolog. Stb.

Csakhát az a baj hogy mégiscsak 21éves.

És azért vannak elvárásai. Hiába mondja azt hogy megvár meg minden.

Reménlem érthetően irtam le.

2016. szept. 14. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! #1 vagyok. Nem matekozok itt ,csak az értettségi különbségre hívtam fel a figyelmet... Szerintem ne folytassátok....
2016. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindegy. Majd lesz valami.
2016. szept. 14. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megoldjátok miért ne? ebben a világban már édesmindegy, ha ez nem, akkor más fogja botránkoztatni az embert.

Az elvárás része az ami rád vonatkozik. Meg tudsz felelni, gondolom te is tudod mit szeretne egy 21 srác, akármennyire is szeret. Tőled, függ, nem mi döntjük el.

Magaddal tárgyald meg, hogy készen vagy e rá, vagy sem. Sokszor működik az ilyen kapcsolat, de annyit megsúgok, hogy neked kell beadnod a derekad elég sok dologban.


Ne idegeneket kérdezz meg erről, kérd ki a barátaid/szüleid véleményét, ha pedig félsz.. akkor még csak őt sem tudod felvállalni a hozzád legközelebb állóknak.

2016. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!