Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy elég fura kérdésem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy elég fura kérdésem. Fiúk ha egy lányt az öletekbe vesztek/felemeltek nem nehéz? Lányok ti nem féltek, hogy túl nehezek vagytok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hülye kérdés de amikor egy fiú felemel/ az ölébe vesz mindig ezen aggódok de mégsem akarom megkérdezni... olyan 52-54 kg vagyok (bár 172 cm ugyh nem kövér) de azért mégiscsak...15/L

2016. aug. 19. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, személy szerint nekem könnyebb egy 50 KG-os ember, mint mondjuk 45 KG krumplis szatyor.
2016. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy nehéz, nyugi. :) Nagy területen ülsz és annyira kemény se vagy, így teljesen oké :)
2016. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindig félek hogy nehéz vagyok pedig magas is és vékony is vagyok
2016. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... 3as énis és amikor a legutóbb megkérdeztem a srác megsértődött, hogy nem nézem ki belőle h fel tud emelni
2016. aug. 19. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én azért kezdtem el a súlyzós edzéseket, hogy fel tudjam emelni a legnagyobb potrohú lányokat is. Ma már ott tartok, hogy ha bemegyek egy mekibe és valamelyik jó helyet éppen egy 90 kg-os ogrelány foglalja el, akkor erőlködés nélkül arrébb tudom pakolni, hogy legyen hova ülni a haverokkal. Hasznos képesség, mindenkinek ajánlom, mert a lányok manapság évről évre zsírosodnak.
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy lányt sokkal könnyebb felemelni, mint egy krumpliszsákot. A motiváció sokkal nagyobb, amiért fel akarod emelni, ami sokad könnyít szerintem. Át tudod karolni, jó a fogása, kellememes a tapintása, és ha ő is igazán akarja, hogy felemeld, akkor tud segíteni, azzal, hogy nem ficánkol, sőt a nyakadba kapaszkodik.

Az igazán kihívás egy ficánkoló lány megemelése, aki ki akar ugrani a kezedből...

2016. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy mondod Gyúródeszka. A minap velem is előfordult, hogy próbáltam arrébbtenni az útból egy ilyen jó húsos csajt a mekiben, az pedig el kezdett vergődni, mint valami túlméretes ponty. Én azt csináltam, hogy először fejbe vágtam kicsit, mert ájultan már könnyebb félretenni.
2016. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam felvenni egy lányt a karomba, ha nincs barátnőm, és a lány legalább egy kicsit tetszik. Attól nem szoktam félni, hogy nem bírom el. :)
2016. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $$$$$ ***** válasza:
100%

Sose nehéz felemelbi egy lányt :) . Téged meg ha 52-54 kiló vagy akkor főleg nem :) . Tavaly az egyik lány osztálytársam 5 km ert vittem a nyakamba ő olyan 55-60 kiló lehetett. És nem a súlya zavart hanem a séta mert már majdnem leszakadt a lábam XD. De megnyertem vele egy fogadást :) . Meg egyszer a 160 kg haverom is vittem a háamon vagy 100 métert fogadásból vagy lehet kicsit többet nem tudom pontosan :).

De szerintem egy 52-54 kg lánytt a " világból " kivinném az ölembe.Főleg ha tetszik is :) ;).

16/F

2016. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!