Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők terén kissé/eléggé balszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők terén kissé/eléggé balszerencsés férfitársaim! Mit tennétek, ha az öletekbe pottyanna pár milliárd forint, és hirtelen tapadni kezdenének rátok a nők? Kihasználnátok az újonnan adódó lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Ha racionálisan gondolkodunk, lesznek ilyen nők nem is kevesen, akik szemében hirtelen nagyon fel fogtok értékelődni. Teljesen lényegtelen a közeg, a körülmény, nyilván nem a négy fal közé begubózva fogjátok tölteni mindennapjaitokat, s nem a Travian accountjaitokra fogjátok a pénzeteket szórni, hanem meg fogjátok engedni magatoknak a káprázatos helyekre szóló repülőjegyeket a nagyvilágban, drágább élelmiszereket fogtok megkóstolni, drágább helyeket, éttermeket, üzleteket is kipróbáltok, megveszitek álmaitok autóját/motorját/házát stb. Több helyen megfordultok, sokkal többen észrevesznek titeket, így nagyobb eséllyel fogtok nőkbe botlani, mint előtte, amikor csórón lementetek a Tescóba, és még a pénztáros csaj sem mosolygott rátok, s nagyobb eséllyel fognak maguk a nők kezdeményezni, ha látják rajtatok azt a bizonyos "magabiztosságot", amit a nők annyira szeretnek az elsők között emlegetni, mint megnyerő férfitulajdonságot, miközben elegáns öltözéket, menő inget, kalapot, fuxot viseltek, s épp kiszálltok a vadonatúj kocsitokból.


Kérdés azonban, hogy ti, akik eddig nem sok jóval kecsegtettetek eddig, hogyan kezelnétek a hirtelen jómódot, s a járulékos körülményeket például a nők terén? Hiszen eddig senki nem vett észre titeket, a vízválasztó pillanat után pedig hirtelen népszerűek lesztek. Kihasználnátok-e a lehetőségeket? A titeket kiszemelő nőket le akarnátok-e nyűgözni pénzen vásárolt drága holmikkal, értéktárgyakkal? (A nő igényeitől függően például ékszerek, motor, autó, lakás, telefon, "lujviton" táska, méregdrága ital stb.) Vagy inkább szelektálnátok a pénzetekre utazó nőket? Tartanátok magatokat az elveitekhez, hogy aki a népszerűségetekre, pénzetekre hajt, azt ignorálni kell? De ha már adódik alkalom a frissen szerzett pénznek köszönhetően, élnétek-e lehetőséggel, hogy olyan nőknek adnátok ti esélyt, akik korábban le se tojtak titeket? Egyáltalán hogyan tudnátok megtalálni azt az igazi szerelmet, azt a nőt, aki nem egy kifogyhatatlan pénztárcát látna bennetek? Vagy egyáltalán keresnétek-e állandó partnert?


2016. febr. 11. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én momentán kihasználnám (ki nem?).

De ez csak rövid távon lenne pozitív.

Egy idő után ugyan ott lennék érzelmileg, amit persze a helyzet miatt tudnék kompenzálni, de a legtöbb balszerencsés férfitárs nem csak 1-1 numerára vágyik, hanem, társra. De ez csak az én véleményem.

2016. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Aki nők terén szerencsétlen, az pénzzel is az. Maximum a prostiknál lesz nagyobb esélye. Van olyan ismerősöm, aki pár év alatt jómódú lett saját cége révén, és semmivel sem sikeresebb a nőknél, mint előtte volt.
2016. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hülyének is fogtok nézni, nem valószinű, hogy több esélyem lenne... Max a prostikhoz tudnék járni.

Ugyanis volt már olyan, hogy bekamuztam csajoknak, hogy sok a lóvém, de ugyanúgy tettek rám magasról.

2016. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3: Azt azért ne felejtsük, hogy mondani/ígérgetni/hazudni a gazdagságot nem egyenlő azzal, ha szó szerint gyémántdarabkákat szórva körbedrifteled egy luxusautóval a kiválasztottad.
2016. febr. 11. 17:35
 5/15 anonim ***** válasza:

" Azt azért ne felejtsük, hogy mondani/ígérgetni/hazudni a gazdagságot nem egyenlő azzal, ha szó szerint gyémántdarabkákat szórva körbedrifteled egy luxusautóval a kiválasztottad."


Neten keresztül is volt, hogy bekamuztam ezt, de ugyanúgy nem akart velem egy csaj sem talizni.

2016. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
2. vagyok. Ismerősöm luxusautóval jár, a csajok elfogadják tőle az ajándékokat, de így is csak barátzónában van.
2016. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy pénzzel próbáltam csajt lekenyerezni, a következő lett a vége: a lóvét elfogadta tőlem, ugyanakkor a csajtól cserébe még csak egy puszit sem kaptam, ugyanúgy a menőcsávókhoz ment smárolni, meg egyebeket művelni... Erről ennyit kérdező.
2016. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Á, nincs az a pénz, ami miatt akár egy nő is tapadna rám, hiszen alacsony vagyok, és ocsmány, és nincs az a pénz, ami ezt felülírná.
2016. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden nőt megdugnék, aki csak megtetszik. Persze előbb-utóbb megállapodnék, amikor egy normálisabbat találok, mert szerintem semmivel se rosszabb az a nő, aki a pénze miatt van egy férfival, mint aki a kinézete miatt.
2016. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy pár milliárd ft valójában apró pénz.. és a leírásodból látszik, hogy egyből költekeznél, semmi befektetés... pillanatok alatt csóró földönfutó lennél újra.
2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!