Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok esélyt egy nagyon zárkózott, fura, kissé félénk fiúnak?

Figyelt kérdés

Olyan fiúról van szó, aki csak megfelelő társaságban tud megnyílni rendesen, a kortársai nagy részével nem barátkozik és nem is szeretne, így 1 közeli barátja van és 5-6 haverja van.


A lányok terén is nagyon válogatós, hogy kivel jönne össze, ám ha talál egy ilyet, kb. olyan érzése támad, amilyenről Thom Yorke énekel a Radiohead Creep című számában. Persze ezt nem mondja meg egyből a lánynak, mert félénk, és mert tudja, hogy ezzel rontana az esélyein. Ha kezdeményez, azt is óvatosan teszi, talán túlságosan is vigyáz, hogy nehogy nyomulós legyen.


2016. aug. 21. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez aranyosan hangzik :D

Mellesleg én is hasonló vagyok, csak lányban.

2016. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem, bocsánat

Nekem valaki olyanra van szükségem, aki nyitott és magabiztos.

Úgy mond elég domináns ahhoz, hogy nőnek érezzem magam mellette

2016. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 1: Aranyos? Ez nem hangzik valami jól. Tapasztalataim szerint ez a szó és a "Legyünk csak barátok!" mondat szorosan kötődnek egymáshoz. Az én kérdésem pedig nem a barátságra vonatkozott. Persze ha nálad nem azt jelenti az aranyos, mint a legtöbb lánynál, akkor más a helyzet.


# 2: Rendben, megértem, nem értünk egyet abban, hogy csak egy nyitott férfi mellett érezheti magát valaki nőnek, de tiszteletben tartom a véleményedet.

2016. aug. 21. 23:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy eddig én nem beszéltem/randiztam ilyen fiúval mert mindig is a vagányabbak vonzottak,tudod hogy másokkal bunkók de velem nem.😀De őszintén szólva most már inkább megismernék egy hozzád hasonlót mert aranyosnak tűnsz.😀Csak persze előttem ne legyen szégyenlős/zárkózott.
2016. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Én nagyon nyílt és extrovertált ember vagyok, reggelire megenném azt a fiút :( számomra inkább nyitottabb, flörtölős és beszédes férfi kell.
2016. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze, most is egy ilyen fiúval beszélgetek, csak az a baj, hogy nem igazán tudom, hogy mit szeretne tőlem..😞😞
2016. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
En most ismertem meg egy ilyen fiut, de en ezt kihivasnak erzem hogy megnyiljon elottem, mert en se vagyok az a konnyu eset 😂 es eddig nem sok hasonlo "fura, felenk" fiuval ismerkedtem, de kivetelesen bejon a helyzet 😊😁
2016. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de en szerintem soha. Elegge nyitott,beszedes vagyok,altalaban a tarsasag kozeppontja. Nem tudnek mit kezdeni egy csendes,zarkozott fiuval. Sot,altalaban idegesit is,ha peldaul az osztalyban valaki csak ul,es soha meg sem szolal. Mint ahogy elottem is irtak,nekem szuksegem van arra,hogy egy magabiztos(nem bekepzelt!)srac legyen mellettem.
2016. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 4: Mitől ábrándultál ki ennyire a vagányabb fiúkból?


# 5: Mikor már közeli kapcsolatban van valakivel (pl. jár egy lánnyal), akkor már eléggé nyitott és beszédes, nem ledominálható. Csak az ismerkedés elején félénk, illetve akkor, mikor olyan társaságba kerül, amellyel nem találja a közös hangot (ami viszont eléggé gyakori).


# 6: Ha nagyon félénk, mikor kettesben beszélgettek, az szerintem arra utal, hogy valószínűleg tetszel neki. Ha csak barátként tekintene rád, kevésbé lenne oka félénknek lennie. Sok sikert a fiúval!


# 7: Neked is sok sikert!


# 8: "Sot,altalaban idegesit is,ha peldaul az osztalyban valaki csak ul,es soha meg sem szolal."

Az nem baj, ha nem adsz esélyt ilyen fiúnak, a te dolgod. De ugye, nem szólogatsz be a félénk, visszahúzódó embereknek, mert téged idegesít, hogy azok?

2016. aug. 22. 11:17
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem

Nekem nem egy kis nyapic fiu kell, aki valogatni tud, de kommunikalni mar nem. En egy ferfit szeretnek magam melle, aki mellett nonek erzem magam, es akibol egy olyanfajta ferfias onbizalom arad, ami vonz hozza, es vedelmet sugall, anelkul h egoizmusba menne at.


De nyilvan vannak olyan lanyok, akiknek az jon be, ha a fiu felenk :)

2016. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!